Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Insumed diéta egészséges?

Insumed diéta egészséges?

Figyelt kérdés
Egyszer már elkezdtem csinálni, de nagyon drága volt anyagi helyzetem miatt félbehagytam viszont nagyon rövid idő alatt ledobtam 4 kilót. Egészséges egyáltalán ez a fajta diéta? Szeretném újrakezdeni ezért érdekel. Köszönöm.
2021. ápr. 22. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rákerestem, de az oldalukon a sok rizsa között nem derült ki, hogy mi is ez. Hogy néz ki ez a diéta?
2021. ápr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha egy diéta nagyon drága, az már eleve gyanús. Egy egészséges étrend egyáltalán nem drága, többnyire sokkal olcsóbb, mint az egészségtelen.
2021. ápr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy fehérjealapú diéta, semmivel nem tud többet, mint egy turbó diéta, fejerjeporokat kell inni, abból is az ócskábbat, mert a benne lévő szaharin édesítő csak éhesebbé tesz.


Szóval nem, nem annyira jó, sokkal jobban jársz egy normális kiegyensúlyozott étrenddel, ami mindenfele etelt tartalmaz. Ha pedig taplalekkiegeszitokent feherjeport szeretnél fogyasztani, alaposan nézz körül, mert rengeteg a szemét.

2021. ápr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sejtettem, hogy nem valami jó abból kiindulva, hogy amikor elkezdtem 2 napig nem ehettem semmit és se reggelit se vacsorát nem ehettem hanem a shaket kellett innom :/
2021. ápr. 23. 08:56
 5/7 A kérdező kommentje:
#1 úgy néz ki, hogy kb 30 ezer forintot ott hagysz az orvosnak azért mert megvizsgál és rádsóz 2 doboz insumed port miután ez megvan 2 napig nem ehetsz semmit azthiszem 4 óránként ihatod a shaket ha lejárt a 2 nap reggel este innod kell és ebédre ehetsz normális ételt egy idő után visszaadják a reggelit/vacsorát
2021. ápr. 23. 14:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez tényleg baromság. :D
2021. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm köszvényes lett, a sok fehérjétől.igaz lefogyott.de most mehet a koszvennyel orvoshoz.
2022. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!