Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért fogyok a csalónap után?

Miért fogyok a csalónap után?

Figyelt kérdés

Nemrég elértem az ideális testsúlyomat és néha (általában hétvégén) beiktatok 1-2 csalónapot, amikor mindent eszek és kalóriát sem számolok. Azért csinálnám, mert nem akarok már fogyni tovább.

A csalónapok után mégis azt tapasztaltam, hogy tovább fogytam, míg a figyelős napokon stabil a súlyom.


2021. ápr. 25. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nálam is előfordult már, én sem értem.
2021. ápr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
nálam is előfordult, egész héten stagnáltam, de a csalónap után fogytam, valamint az ellenkezője is volt, egész héten fogytam, csalónapon szinte minden visszajött
2021. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Ez azért van mert biztos a héten koplaltok aztán tartotok egy csaló napot. Ez nagyon egészségtelen, szerintem felborítottátok a hormonháztartásotokat és ezért ingadozik a súlyotok állandóan. Ha nem így van bocsánat.
2021. ápr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez így nem fogyás, szimpla természetes súlyingadozás.
2021. ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem koplalok, te paraszt.
2021. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy lehetséges magyarázat: a diétád hatására megváltozott a bélflórád, így a csalónapon megevett ételekben lévő tápanyagok kevésbé tudnak hasznosulni.
2021. ápr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Esetleg van valamilyen intoleranciad nekem a gluten érzékenység így derült ki kevés más tünete volt csak az ha nem dietaztam hanem “rendes kaját” ettem ami alltalabn gluten volt akkor fogytam mivel nem tudott felszívódni.


Most ugyanez szépen tartom a hisztamin intolerancia diétám ha megszegem rögtön fogyok.


Nyilván ez ritka de úgy látszik van ilyen is ...

2021. ápr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!