Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csaló napon mennyire lehet...

Csaló napon mennyire lehet csalni?

Figyelt kérdés
Erős diétán vagyok, de még kibírható. Édességet egyáltalán nem ettem vagy 2 hete, max a kávéba 1 kockacukor. Nagyon kívánok valami nasit, de nem akarom hazavágni az eddigi diétát. Szóval mit ehetek holnap? Egy szelet csoki, vagy egy db fánk belefér? Nem fogom halálra zabálni magam, de fanatic fakír se akarok lenni.

2021. márc. 31. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Csinálj étcsokiba (kb 80%-os vagy mégt több legyen) mártott banánt nagyon finom és nem sok kalória.
2021. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Csalónapnak az a lényege hogy mindent megeszel amit kívánsz, legyen az pékárú, csoki, torta, fánk...stb

Én csalónapon 3000-4000kcalt szoktam enni, mindent megeszek amit kívánok

2021. ápr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Belefér, ha nem esel túlzásokba. Akkor vághatja haza, ha utána elszalad veled a ló és nem tudsz visszaállni a rendes kerékvágásba. De akkor lehet, hogy túl szigorú a diétád.
2021. ápr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy fogytam le pár kilót, hogy egész nap péksütiket ettem. Semmi bajod sem lesz pár darab fánktól vagy csokitól.
2021. ápr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, hamarosan fel fogod zabálni a világ összes csokiját, mert megvontad magadtól, és a szervezeted kiéhezik rá. Ez van, majd rájössz a saját bőrödön, hogy nem lehet drasztikusan csinálni, hanem életmódot kell váltani, olyan diétával, ami tartható.
2021. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!