Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet ezért nem fogyok?

Lehet ezért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Maximálisan odafigyelek a táplálkozásomra, szakember szerint előírt étrendet követek, amivel 1 évvel ezelőtt le is adtam a fölös kilókat.

Az első hullám alatt, elvesztettem a munkáimat és kicsit depressziós lettem, nem fgyeltem oda, nem mozogtam, ettem amit megkívántam, fagyit, tésztát, csokit, bármit. Feljött rám több hónap alatt 10kg. 1-2 hónapja észbe kaptam és visszaálltam, de nem akarnak mozdulni a kilók. Azon gondolkoztam, hogy esténként megiszom 1-2 fröccsöt, összesen kb 2-4dl bort, és lehet emiatt nem indulnak meg a kilók?

Amikor először csináltam, akkor is ittam, akkor ez nem gátolta.

Köszi a válaszokat!



2021. ápr. 28. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Ha mindent ugyanúgy csinálsz, mint a sikeres diéta idején, akkor most is működnie kell.
2021. ápr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy mivel elvesztetted a munkádat (sajnálom), leginkább otthon voltál, tényleg alig mozogtál, híztál, lelassult minden, az anyagcseréd is. Simán lehet, hogy kevesebb kalóriával is elvan a szervezeted, mint amivel annak idején fogytál. Így teljesen esélyes, hogy most az alkohol meghiúsítja a terveidet. Azért 4 deci borban 280-340 kalória van, ha ezt kihagyod (vagy egyelőre lecsökkented, de tényleg jobb lenne kihagyni), akkor máris megvan az a deficit, amire szükséged van.
2021. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az alkohol biztosan hátráltat.
2021. ápr. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat!
2021. ápr. 29. 00:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat ha eddig sportoltal akkor volt rajtad vmi izom ami most eltunt kb. Igy most kevesebb kcal kell mint akkor 🤷‍♂️
2021. máj. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!