Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi volt a legnagyobb...

Mennyi volt a legnagyobb súlyotok eddig? Ha sikerült fogyni, akkor hány kilót sikerült leadnotok és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Kezdem: 116 kilóról indultam és most 88 vagyok, vagyis 28 kilót sikerült leadnom. Sok idő alatt, 1 év és 4 hónap. De nem éheztem, és nekem jó így, mert nem sietek. Még sok fogynivaló van, én is tudom, de nem sietek vele.

2021. máj. 2. 15:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
22%
70kg voltam és 46lettem 1hónap alatt,az a fránya ideg. :)
2021. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

46 azért elég kevés már. :( Remélem nem lett nagy gond belőle.

Tudom én iszonyat lassan haladok, de engem tényleg nem zavar, mert én nem tudok éhezni, ha éhes vagyok, akkor ennem kell. És a mozgást se vittem túlzásba.

2021. máj. 2. 15:58
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Hasnyálmirigy gyulladást kaptam,akkor kaptam észbe hogy nelgyek hülye és mielőtt az ideg felemeszt térjek észhez:) de neked kitartást ,ez is szép eredmény amit elértél.
2021. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hú, az kemény. Köszi szépen.
2021. máj. 2. 16:03
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

105kg volt a legnagyobb súlyom, és 78kg-ra sikerült lefogynom fél év alatt, de 1-2év alatt visszahíztam 85kg-ra.

Ha fogyni már nem is fogyok, ezt a súlyt már nem akarom átlépni fölfelé.


29F

178cm

2021. máj. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Gratulálok, az a súly már teljesen rendben is van. Én alacsonyabb vagyok, így nekem nincs. De igen, az a lényeg, hogy tartsuk is a súlyt. Én ezért látom jobbnak lassan. Ha kiéheztetném magam, esélyes hogy zabálásba kezdenék. De még legalább 10 kilót remélem ledobok idén.
2021. máj. 2. 16:23
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

76 voltam 158 cm-hez, nő.

10 kg volt a legnagyobb fogyásom, 3 hónap alatt. Aztán sokáig stagnáltam, aztán már nem néztem a mérleget, és mire észbe kaptam, 80% visszajött. Ezt többször is eljátszottam - mert igazából baromira nem érdekel a súlyom, csak a mérleg miatt döntöttem el időnként, hogy fogyjak.

Most 67 vagyok.

Karácsonyig fogyásban voltam, de rendkívül nagy stressz ért, és azóta nem bírok leállni az evésről. Hihetetlen, hogy ennek ellenére szinte nem is híztam azóta. Azért jó lenne már összeszedni magam, mert már zavar. Nem a súlyom, hanem az egészségtelen zabálás. Meg ha így folytatom, megint hízni fogok:(

2021. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
170kg volt a legnagyobb mért súlyom. Most épp 82 vagyok. 26 hónap alatt ment le. Még 17 kg- t szeretnék fogyni.
2021. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az is szép eredmény azért, gratulálok. Hát próbáld elterelni a figyelmed valamivel, egy nagy séta, vagy filmezés segíthet. Vagy egy egészséges kiadós étkezés. Én is szeretek enni, biztos azért fogyok lassan, napi 4-5x biztos eszek, csak próbálok minél egészségesebben, diétásan főzni.
2021. máj. 2. 16:32
 10/23 A kérdező kommentje:
Neked is gratulálok, az nagyon sok. Nagyon szép eredmény. A bőröd nem lett lógós ekkora fogyás után? Nekem 65 lenne az álom súly, de 70-el is már nagyon boldog lennék. Remélem egyszer tényleg eljutok oda.
2021. máj. 2. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!