Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi volt a legnagyobb...

Mennyi volt a legnagyobb súlyotok eddig? Ha sikerült fogyni, akkor hány kilót sikerült leadnotok és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Kezdem: 116 kilóról indultam és most 88 vagyok, vagyis 28 kilót sikerült leadnom. Sok idő alatt, 1 év és 4 hónap. De nem éheztem, és nekem jó így, mert nem sietek. Még sok fogynivaló van, én is tudom, de nem sietek vele.

2021. máj. 2. 15:44
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Gratulálok, illetve kitartást kívánok mindenkinek, főképp utolsó 2 válaszadónak. Nincs jogom beleszólni, de ha tippet elfogadnátok: Próbáld a gyorskaját otthonival helyettesíteni. Pl a krumplit és a húst is lehet grillezni vagy főzni. És lehet gluténmentes kenyeret, burgert készíteni. A szószok közül (ha szoktál) a mustár és a torma egészséges. Én ha nagyon innék valamit, ami nem kávé és tea, akkor banán shake-t csinálok, vagy narancslevet. Ez sem a legjobb, de fogjuk rá hogy nem is árt annyit, mint a coca Cola, Pepsi. Régebben én állandóan kóláztam és sültkrumplit ettem. Mostmár a krumplit meg tudom enni főve is, vagy párolva-pirítva. 2 felvágott banánhoz pedig hozzáöntök annyi tejet, amíg ellepi és turmixolom. Szerintem nagyon finom. Vagy 4-5 narancsot turmixolom, mondjuk azt csak hetente, mert nem olcsó mulatság. A kólától nehezebb volt megválni, mert azt nagyon szerettem. De ma már nem is bírnám meginni a cukrozott üdítőket. Utolsónak pedig, nem tudom nem-e állhat valami más a háttérben. Pajzsmirigy gondok esetleg? Vagy stressz? Kevés alvás? Ez mind hozzájárulhat ahhoz, hogy nem sikerül fogyni. 10 km séta az van 2 óra is normál tempóban, szóval valami csak be kellene induljon. Én is ennyiket sétáltam tavaly év elején, és beindult rendesen a fogyás, az első 10 kiló gyorsan lement. Lehet az étrenddel is gond, ha túl keveseket eszel, majd hirtelen sokat, akkor az is gond lehet. Valami csak van, ami problémás.
2021. máj. 4. 12:25
 22/23 anonim ***** válasza:

Nálam durván beütött a jojó effektus.

1. Először 2015-ben kezdtem fogyózni, akkor 116 kiló voltam, és onnan mentem le 86 kilóig. Az volt a probléma, hogy elég durva családi tragédia (haláleset) történtek, amik miatt depressziós lettem, és visszaszedtem mind, sőt...


2. Másodjára 2019-ben gyűjtöttem elég erőt hozzá, hogy nekigyürkőzzek, eddigre 128 kiló voltam, és sikeresen le is mentem ismét 100 alá, de megint beütött a krach (lakhatási válság, családon belüli problémák, magány, stb.), és egy évig szinte csak a teljes kilátástalanságban éltem, és ismét visszaestem.


3. Idén tél végén , 117 kilósan kezdtem újra bele a fogyásba, remélhetőleg utoljára. Próbálok a mentális egészségemre is figyelni, és amennyire lehet kiküszöbölni a depresszív hajlamom. Most 104 kiló vagyok, és szeretném megint elérni a 86 kilót. És ezúttal meg is tartani.


Hogy ezekkel a 30 kilós fogyás-hízás ciklusokkal mi maradt még meg a bőröm rugalmasságából, azz csak a jó Isten tudja, majd kiderül. De most ott tartok, hogy igazából nincs semmi vesztenivalóm.


32 éves, 182 centis férfi vagyok.

2021. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
102 kg volt a legnagyobb súlyom, onnan fogytam 67 kgra. Kicsit több mint egy év volt.
2021. máj. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!