Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akinek sikerült teljesen...

Akinek sikerült teljesen elérni a lapos hasat, eltüntetni alul a kis kiálló részt hogyan tette?

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 18:19
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
72%

Soha életemben nem volt alul olyan "kiálló rész" amiről írsz.

Igaz egész életemben sportoltam és ez ma is így van.

A feszes hasért meg kell dolgozni és elsődleges funkciója a hasi belső szervek megtartása. Az, hogy kockás az egy plusz dolog.

Volt ugyan teljes 3 év az életemben amikor nem edzettem, nem sportoltam és nem volt aktív életvitelem de még akkor is lapos hasam volt.

Gondolom részben genetika hiszen anyum pont ilyen volt és ő csak 20-21 éves koráig sportolt. Apum ugyanez a testalkat, szikár, semmi has pedig nem tett érte semmit, nem foglalkozott vele.


Az meg, hogy elmarad a menstruáció....

Ha nem táplálod a tested megfelelően, alig eszel és olyan leszel mint egy sáska akkor igen lehet.

Rendes étrenddel, edzéstervvel, alacsony testzsírszázalékkal is rendszeresen menstruálok.

2021. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
77%
Lány vagyok, szerintem egy minimális alul kiálló rész egyáltalán nem csúnya, kimondottan nőies tud lenni, egy nagyon pici nekem is van (16 éves vagyok).
2021. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Metionin ***** válasza:
65%

18. Csúnyának szerintem egyáltalán nem csúnya, csak valahogyan egységesebb lenne a hasam ha nem lenne ott. De így is nagyon kicsi a súlyom, eszem ágában sincs fogyózni hogy eltűnjön. Edzek továbbra is hasra aztán ha idővel eltűnik akkor oké, ha nem akkor egészségére.


21. Én egy baleset utáni 3 évet kivéve egész életemben sportoltam és mindig volt olyan kis rész ott mióta az eszemet tudom. Nem nőtt amikor nem mozoghattam és nem csökkent amikor újra edzeni kezdtem, csak elvan ott. :/

2021. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Sunshinedoll ***** válasza:
65%

Nekem kifejezetten a pilatestől lett feszesebb és laposabb a hasam, mert az jól edzi a haránthasizmot. Érdemes a hagyományos hasazás (egyenes hasizom) mellett a haránthasizmot is edzeni, attól gyönyörűen visszamegy has. A zsír ettől nem megy le, viszont alapvetően feszesebb lesz az izom, ezáltal kisebb a körméret (úgy kell elképzelni ezt az izmot, mint egy övet, ami a hasad alján fut körbe, ha az izom feszesebb, összébb húz, ha nem feszes, gyenge, akkor kinyúlik - mint egy öv).

A zsírt meg diétával, kalóriadeficittel lehet leszedni, viszont nőknél a zsír nélküli hasat nagyon nehéz elérni és legtöbb esetben nem is lehet egészséges úton.

2021. máj. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!