Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetseges 2 honap alatt 15...

Lehetseges 2 honap alatt 15 kilot fogyni?

Figyelt kérdés

Ma kezdenem el...

Ugy gondoltam hogy naponta zsiregrto torna gyakorlatokat tsrtok 1h hosszasakat illetve este nem eszek mar kb delutan 4 utan semmit..

Sikerulhet igy?

Van rajtam bkven felesleg 20 kilo is.. sajnos, de most nagyon elszant vagyok


2021. máj. 3. 07:57
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
En nem pontoztalak le, bizros!
2021. máj. 3. 11:26
 12/25 anonim ***** válasza:
74%

#10

Én felpontoztalak. Engedd el ezt a pontozgatást, néhány hülyének ez a sport, hogy az értelmes válaszokat lepontozza. Pár hét alatt egy egész karikát romlott az én értékelésem is. :D

2021. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%
Amikor én elkezdtem fogyókúrázni (életmódot váltani) kb. 40-45 kg súlyfelesleg volt rajtam, és pontosan megtudom mondani, hogy az elején két hónap alatt lejött 13 kg. De azért nekem jóval nagyobb súlyfeleslegem volt (meg még van, még nem értem el a célom), és így se ment olyan gyorsan. Meg az első 4 kiló fixen víz volt, mert az szinte rögtön lejött az elején. Szóval szerintem nem fog menni 2 hónap alatt a 15 kg. Nagyobb súlyfölösleggel talán, de ha csak ennyi súlyfelesleg van rajtad, nem hiszem. De szerintem 6-7 kg 2 hónap alatt, az talán összejöhet, nem tudom. Ne siesd el. Szerintem 5-6 hónap alatt fixen letudsz adni annyit, és ahhoz képest, hogy valószínűleg több év volt felszedni azt a pluszt, az a 5-6 hónap leadás kb. semmi.
2021. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
74%

Ha 250 kg vagy és 1200 kalórián éheztet Dr Nowzaradan akkor előfordulhat, de ezt semmilyen súlyfeleslegnél nem ajánlom mert k...va egészségtelen és borzasztóan nehéz folyton éhezni. Tudom mert többek közt próbáltam 1200 kcal- os diétát is régebben.

Jövő nyárra viszont gond nélkül, egészséges ütemben leadhatod kellő odafigyeléssel és türelemmel, szenvedés, koplalás nélkül. Ha nyári jó alakot akarsz, ajánlott még karácsony előtt elkezdeni. = Előbb kellett volna gondolkodni:)

2021. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
1 hónap alatt is le lehet.
2021. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónap alatt sikerült 4 kilót fogyni😅

És még akarok.

Szerintem ezt, h tartós legyen meg jó életmód váltással kell. Nyilván jó ha edzel is, de ha edzel akkor enni is kell.

2021. máj. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

En azert megprobalom... nagyon elszant vagyok... 2 honap alatt nem olyan sok az a 15 kilo fogyas vagy legyen 2 es fel honap...

Sztem sikerulni fog, ugy erzem..

2021. máj. 4. 08:47
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
15.Vagyok. Köszi,hogy lepontoztatok,pedig én megcsináltam az 1 hónap alatti 15 kilót.Sok sikert hozzá.
2021. máj. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Kérdező 15kg fogyás rengeteg, ha nem vagy 200kg-os. Nem lehetetlen megcsinálni, de akár egész életedre tönkreteheted magad vele. Mi lesz 2 hónap múlva, amiért ez megéri? Az 100%, hogy minden kínnal-keservvel leadott kg visszajön, és sokszor a kis barátait is hozza magával.. Sokkal jobban járnál hosszú távra tervezni.
2021. máj. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Jajj igen... de jon a meleg.. es tok csunya a polom alatt kidundorodik az udzogumi... hamarabb is fogyhsttam volna tudom... de ugy voltam vele, h 15 kilo v mininum 10 kilo siman lemegy 2 honap alatt...
2021. máj. 4. 09:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!