Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogyhatok így 6-8 kg-ot 50...

Lefogyhatok így 6-8 kg-ot 50 nap alatt?

Figyelt kérdés

Tehát az egész diéta 50 napig tart.


Reggelire megeszek 2 db szendvicset,mint ahogy normálisan is szoktam.

Ebédelni is ugyanúgy ebédelek,de kevesebbet.

Uzsonnára egy szép nagy almát eszek meg.

Vacsorára pedig salátát eszek. (Bolti salápat alapmix,kefír,sajt és egy kis csípős szósz.)


Nem mellesleg napi 4-5 órát gyaloglok egy darab 20 peeces szünettel.


Így sikerülhet 6-8 kg-ot leadnom.



2021. máj. 3. 16:32
A kérdező szavazást indított:
igen
Igen,pár plusz nappal
nem
35 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni,hogy 6 óra után csak ezt a vacsorámat eszem meg,semmi mást.Csokit,chipseket abszolút nem eszek.
2021. máj. 3. 16:34
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Ohmmm...

Az emberek még mindig nem jöttek rá hogy nem pár napos/hetes/hónapos diétákat kell csinálgatni hanem életmódot váltani hogy tartós is legyen az eredmény?


Mit tartalmaz a szendvics? Jól laksz vele? Hány órára telít el?

Vacsorára miért eszel üres salátát ilyen hülyeségekkel? Ezt az egyhangú étrendet pár nap alatt amúgy is meg fogod unni.


Napi 4-5 órát gyalogolni...jesszus🤦‍♀️ teljesen felesleges minden ezdeni meg főleg ennyit. Ha minden nap edzel, úgy nem tud épülni az izmod. Inkább edzz heti 3-4-5-szor 1-másfél órát, sokkal hatásosabb lesz hidd el.

2021. máj. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
95%

Én kb pont ennyit fogytam.


Nem reggeliztem, csak délután kezdtem el enni.

1-2 hónap volt 78-ról 69-re.


Elég sok hajam kihullott, erről az elsők között mond le a szervezet ha a tartalékokat éli fel.


Persze a diétát követően is fenn kell tartani az egészséges étrendet, de be kell lőni egy olyan kalóriamennyiséget amivel tudod tartani a kívánt súlyt.

2021. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Aztán az 51. és 100. nap között pedig ugyanúgy eszel,mint eddig? Mert akkor mindet visszahízod. Ez nem csak közhely, hogy nem fogyókúrázni kell, hanem életmódot váltani.
2021. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Persze,utána is figyelni fogok az életmódra,csak nem figok ennyit gyalogolni.


A napi 4 óra gyaloglást pedig fenntartom!

Pont most érkeztem haza ebből és tényleg nagyon fárasztó de jó volt.

2021. máj. 3. 18:12
 6/19 A kérdező kommentje:

"Ha minden nap edzel, úgy nem tud épülni az izmod. Inkább edzz heti 3-4-5-szor 1-másfél órát, sokkal hatásosabb lesz hidd el."


Ez jó ötlet,akkor mégis kipróbálom ezt a módszert!

2021. máj. 3. 18:15
 7/19 A kérdező kommentje:
Na,akkor teljesen úgy fogyási és életmódváltási tervet kell kialakítanom.
2021. máj. 3. 18:21
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Lemehet ennyi idő alatt, ha tartani tudod a leírt - elég szigorú - tervet, és ha egyébként a magasságodhoz ajánlott súly fölött vagy ennyivel. A #4-nek teljesen igaza van, hogy ha utána visszaállsz, akkor vissza is fog jönni, szóval tényleg kell egy hosszú távú terv. A másik necces pont, hogy tényleg elég szigorú a terved, nem biztos, hogy tartani fogod tudni. Nekiállhatsz most így, amíg tart a lelkesedés, de gondold át, hogy hol tudsz enyhíteni és mi lesz hosszú távon.
2021. máj. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz 40 perc intenzív edzéssel, a fennmaradó időt meg bármi hasznossal eltöltheted.
2021. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
csokkentsd a szenhidrat es cukor bevitelt
2021. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!