Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már valakinek volt úgy, hogy...

Már valakinek volt úgy, hogy kb. óránként mérete magát? Ha igen, hogy szokott le róla?

Figyelt kérdés
Tudom hogy reggel mutatja meg a valós értéket a mérleg (vagyis ki mikor méri magát rendszeresen), de valahogy mintha késztetést éreznék arra hogy folyamatosan mérjem magam, pedig tudom hogy kaja/edzés után többet fog mutatni a mérleg😞

2021. máj. 5. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha óránként nem is, de volt egy időszak, hogy naponta sokszor is. Érdekes volt, mert egy idő után tényleg csak azt láttam, hogy hopp, megittam ennyi vizet vagy megettem annyi kaját. Aztán egyszercsak már nem volt annyira érdekes, hogy ezt állandóan figyeljem, és egyszerűen elmúlt, szóval nem kellett külön leszoknom róla.

Azért ha mondjuk már több hónapja ezt csinálod, az nem túl jó, viszont nem igazán tudok segíteni sajnos, hogy konkrétan hogyan szokj le erről. De ha csak pár hete csinálod, azt hiszem nem akkora baj, talán nálad is simán elmúlik.

2021. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Mérkőzött?? A helyes ige erre: méreckedett.

mérkőzik (ige)

Jelentése:

1. Egy versenyben összeméri erejét egy másik személlyel vagy csapattal; testi vagy szellemi erejét, tudását, ügyességét próbára teszi egy másik személlyel vagy csapattal egy sportágban vagy más versenyben, és megpróbálja ellenfelét legyőzni, illetve megpróbál vele szemben előnyt szerezni.

Ma a két bajnokcsapat mérkőzik egymással a futballpályán. A rövidtávfutók egymással mérkőznek a 100 méteres síkfutásban.

2. Történelmi: Megküzd vele egy fegyveres harcban vagy harci játékban.

A lovagi tornán a két legügyesebb lovag mérkőzik. A vívók erejüket nem kímélve mérkőznek egymással.

3. Átvitt értelemben: Összehasonlítást kiáll a siker reményében.

Budapest fekvésével és szépségével a világ bármely más fővárosával mérkőzhet. A magyar borok a legjobb olasz vagy francia borokkal mérkőznek.

2021. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2“Bocsánat”, Már valakinek vol úgy hogy kb óránként méreckedett?

(A kérdésre kértem választ de nem is tudom mit vártam)

2021. máj. 5. 21:40
 4/5 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a válaszod!
2021. máj. 5. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor problémáim voltak az étkezéssel akkor kicsit mániákusan méregettem magam. Aztán a gyógyulás miatt megmondtam a testvéremnek, hogy tegye el valahova. Pár napig szorongtam, aztán elmúlt. Azt a stresszt is levezettem a sportba és odafigyeltem a kajára. Ma már egyedül élek és nincs eldugva a mérleg, de elmúlt ez a kényszeresség. A tükörben látom, ha feljött rám pár kg, látom, ha izmosabb lettem...stb. lehet 4 kg-val több vagyok, mint anno voltam, de sokkal jobban nézek ki. 🤷‍♀️
2021. máj. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!