Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak édesség evés...

Mit csináljak édesség evés helyett, hogy jobb kedvem legyen?

Figyelt kérdés
Nincs konkrét problémám amit meg lehetne oldani, simán csak rossz passzban vagyok és minden amire vágyok az 1 tábla csoki. Oké valakik szerint beleférne, de én szeretném ezt elkerülni.
2021. máj. 10. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Almagerezdek és egy jó film.
2021. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Menj el sétálni, vegyél egy hosszú fürdőt/zuhanyt, tegyél fel egy arcmaszkot, nézz valami jó videót youtube-on, beszéld ki egy barátoddal/a pároddal, tornázz, jógázz egy kicsit. Én is azt gondolom, hogy néha belefér a csoki, ha nagyon rossz kedved van, de nem minden nap és nem egy tábla. Nekem ilyesmik is szoktak segíteni.
2021. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Menj aludni - sokszor (pláne este) azért vágyik az ember édességre, mert kell a cukor az ébren maradáshoz - csak valahogy már nem veszed észre, hogy annyira fáradt vagy, hogy ha lefekszel, azonnal elalszol. Próbáld ki.
2021. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
79%
Végezz valami alkotó tevékenységet, mint pl. festés, írás, főzés, kézimunka vagy sportolj vagy beszélgess emberekkel. A lényeg, hogy aktívan kösd le a figyelmedet, érezd, hogy csinálsz valamit vagy részt veszel valamiben - meglátod, akkor időd sem lesz a csokira gondolni :)
2021. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Az esti depresszión nekem egy kávé szokott segíteni vagy a korai fekvés.
2021. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ettem végül.. Egy gyümi joghurtot natúr mogyoróvajjal, kesudioval, kb 2 dl tejből kakaót (cukrozatlan) édesítővel és egy extrudált kenyeret teavajjal..... 💁‍♀️:(

Elotte amúgy fürödtem de valami bekattant utána. Köszönöm azért a válaszokat.

2021. máj. 10. 22:45
 7/14 A kérdező kommentje:
Holnap megpróbálom kompenzálni valahogy.
2021. máj. 10. 22:46
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

1. ezzel mi a baj

2. ne kompenzáld, pont ez a gond, ezért vagy időnként farkaséhes. inkább törekedj minden nap kiegyensúlyozott étkezésre, és ne egyél túl keveset

2021. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
51%

Ha rossz kedvem van akkor én felmegyek pl a h&m oldalára és nézelődök. Az el szokta terelni a figyelmem.

De egyébként nekem az is segít ha elhatarozom magam hogy most ezt tényleg nem lehet. Tehát minden fejben dől el.

2021. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%

Vegyél egy meleg fürdőt, nézz egy jó filmet, vagy sorozatot, olvass, beszélgess a barátaiddal, találj ki pár programot a hétre, mondjuk egy kirándulást vagy túrát, tásasjáték estet, vagy nézegess recepteket (engem ez szokott megnyugtatni:D), találd ki a heti menüt...stb.

Egyébként hasonló alkalmakra érdemes beszerezni pár mentes csokit, vagy finomságot, ami finom, de nincs tele cukorral és így a fogyást sem hátráltatja:)

2021. máj. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!