Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? 14éves vagyok...

Miért van ez? 14éves vagyok hirtelen meghíztam, mindenki aztmondja h növés de nem az szóval híztam és mindenhol (fenék, comb, derék. ) ilyen csíkok jelentek meg. A kérdés azlenne h lehetne eltűntetni illetve gyorsan lefogyni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 17:38
 1/6 anonim válasza:
Azok a csíkok sajnos már ott maradnak, nem lehet eltüntetni - tapasztalat :( Idővel halványúlni fognak, de el nem tűnnek. Én 12 évesen nyúlottam meg hirtelen, sosem voltam kövér, mégcsak túlsúlyos sem, de mégis van bőven csíkom ( csípőn, combon, még a térdhajlatban is akad ).
2010. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ha nem fogsz hízni tovább akkor eltűnnek, énis így voltam vele mikor híztam 5 kilót de már kétéve tartom a súlyom és nálam meg sem látszanak már a csíkok, de lehet hogy típusfüggő de sztem ha fiatal vagy és ha pl. nem olyan a bőröd mint egy 100 éves emberé akkor biztos eltűnnek :D
2010. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolom lány vagy, ez esetben pedig bár nem ismerlek, az ismerősöknek adnék igazat. Nőiesedsz, ennyi. A csíkok pedig majd elhalványodnak. :)

Egyébként ilyen korban nem is szabad gyorsan lefogyni, ha túlsúlyosnak érzed magad (a leírás alapján ezt kétlem), mozogj többet, édességet és kenyeret csak délelőtt egyél, este pedig könnyű dolgokat, saláta, ilyesmi - ez is rengeteget számít. Ne gondolkodj semmilyen drasztikus változtatásban, hidd el, hogy sokkal többet ártasz vele magadnak, mint gondolnád.

2010. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

17:44-es válaszoló:


az első válaszból kifolyólag sztem tényleg típus függő nekem teljesen elmúltak a csíkok......... 14/L

2010. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Olyanról nem tudok hogy el lehet tüntetni,max valami drága beavatkozással.(Ahogy hallottam).

Nem lövettél be magadnak fülbevalót vagy pc-et? Mert ha igen,akkor az a baj hogy eltaláltak egy idegpontot és ez vezetett a hirtelen hízáshoz.De lehet hogy csak egyszerűen csak lusta vagy és sokat eszel.:)


Hirtelen ne akarj lefogyni,rosszat tesz a bőrnek,és még több csík fog megjelenni rajtad!Csak szépen fokozatosan!

Én a futást ajánlom,nekem nagyon bevált. :) Emellett esetleg csinálhatsz erősítő gyakorlatokat is.

XRáhelX

2010. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok túlsúlyos 50kg..:D de mind fenékre megy.-.-"


Nincs pc.m

:D


És köszönöm a válaszokat:)

2010. aug. 24. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!