Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek milyen tapasztalata a...

Kinek milyen tapasztalata a South Beach diétával?

Figyelt kérdés
Mennyire tartható, mennyire nehéz átállni arra az étrendre végleg?

2021. máj. 30. 10:43
 1/5 anonim válasza:

nekem az első két hét volt nehéz. sok szempontból hasonlít az Atkins-diétára. Az első szakasz volt nekem ami a legnehezebben tartható volt, a kenyeret a rizst, a burgonyát, a tésztát, a sütiket, a gyümölcsöket, a jégkrémet mikor el kellett hagyni.

viszont megéri, sokat fogytam már az első fázis alatt is. Utána már egyre könnyebben ment kellő kitartás mellett.

2021. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerubb a kaloriaszamolas es a normalis eletmodvaltas. Azzal mi a baj?

Az ebben a hulyeseg, hogy mennyisegeket nem ir, tehat ha nem vagy deficitben a kesobbi fazisokban, fogyni nem fogsz.

Az elso fazis ehezes gyakorlatilag ahogy latom, erre alapozni nevetseges.

2021. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
első: és még mindig csinálod a diétát? Nem túl egysíkú az étkezés? Nekem az keltette fel az érdeklődésemet, hogy ez a diéta az egészséges étrend felé terel. Kalóriaszámlálásnál meg lényegében elég az adagot csökkentenem, ha jól értem.
2021. máj. 30. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Az nem kaloriaszamlalas, ha csokkented az adagot, nagyon rosszul erted.

Szamomra pont, hogy szabadsagot adott, mert mindent eszek, de modjaval. Persze figyelek arra, hogy tobbnyire lassu felszivodasu szenhidratokat egyek, keruljem a cukrot, stb, de ha neha meg akarok enni egy sima sutit, csokit, akkor beleszamolom a kaloriakeretembe es megeszem, ennyi.

2021. máj. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Így már tiszta, köszönöm. És szimpatikusabbnak is tűnik számolni, mint az ételek nagyrészéről lemondani.
2021. máj. 30. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!