Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért ingadozik ennyire a súlyom?

Miért ingadozik ennyire a súlyom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elmondom röviden a történetet.


6 és fél hónapja elkezdtem életmódot váltani, most ott tartok hogy 29kg lement rólam, már csak 3-4-től szeretnék megszabadulni.


Ugye mikor elkezdtem itthon voltam, nem kellett suliba menni, szépen is haladtak a dolgok.

De május 10 után (ekkortól kellett ismét suliba, és kollégiumba is mennem) mintha más lenne valami.


Suli mellett is ugyan úgy edzek a koliban mint itthon csináltam.


A fő dolog:


Hazajövök pénteken, mérek a mérleg szerint 77kg-ot, ez szép és jó, mert 79 ről indultam suli előtt 1 nappal, tehát jól csinálok valamit. És amint megmérem magam szombaton, a mérleg 77.4-et mutat, vasárnap pedig már 78 at.


Ugyan ez most is.

Haza jöttem pénteken, 78 voltam múlt héten, most mértem pénteken 76.2-t, tegnap előtt 76.6-ot, tegnap 76.9-et, ma pedig 77.4-et...


Tudom, hogy felesleges mérnem magam, és nem ez számít hogy mennyit mutat, de azért ilyenkor mégiscsak elkeseredek, mert nem tudom mi van ilyenkor.



Mindig reggel, WC és felkelés után mérem magam, ruha nélkül, ugyan ott, ugyan abban az időpontban.



2021. máj. 31. 05:08
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Ekkora súlyingadozás simán belefér. Másrészt felesleges ennyiszer mérni magad. Hetente 1xer bőven elég.
2021. máj. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy maratoni futás alatt simán lehet 3 kilót fogyni. Természetes az ingadozás.
2021. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a sejtjeid által felvett víztől is függ. Megiszol egy l vizet=+1 kiló. És ez nem csak annyi, hogy reggel elmész wcre. Mert nem csak ott tárol folyadékot a szervezet.
2021. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!