Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az hogy állandóan...

Miért van az hogy állandóan ingadozik a súlyom fógyókúra alatt?

Figyelt kérdés
64,5 kg-ról indultam szerdán 2 hét után megmértem magam és 64 voltam. Ma már (vasárnap) 65 vagyok és vécén is voltam. Annyi igaz hogy tegnap ettem egykis fagyit de az nem befojásolhatná... Mit tegyek??😭

2016. aug. 7. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk pl. ne állj naponta a mérlegre! Heti egyszer, ugyanabban az időpontban bőven elég.
2016. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor sem értem az egészet!
2016. aug. 7. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Élő szervezet vagy, ami folyamatosan változik, s a mérleg sem tökéletes. Plusz egy kiló lehet a megkötött vízből stb.
2016. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, ilyenkor szokták feladni a fogyókúrát.
2016. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kössz ezt a bíztató válasznak nem nevezhető akármit. NEM adom fel a fogyókúrát! 🖕🏼
2016. aug. 9. 23:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is pontosan ugyanez volt, és felakartam adni, hogy ennek semmi értelme, de azt mondták nekem mint amit az előző válaszoló írt, hogy ilyenkor szokták abba hagyni, pedig nem szabad, és így beláttam, h igaza van, és folytattam. És meg is érte szépen mennek le a kilók. És igen hetente egyszer kell mérni, és ha jól csinálod, minden hét után -1 kg ;)
2016. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!