Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha végig alszom, akkor nem...

Ha végig alszom, akkor nem leszek éhes sose?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról a fogyás technikáról amit most találtam ki?

Az a lényege, hogy csomó altatót vennék és amikor megéhezek akkor beveszek egyet és alszom. Amíg alszom nem vagyok éhes. Lehet pár napot átaludnék és mikor felkelek csak iszok. Egy hét után már látványos lenne az eredmény.

Szerintetek?



2021. jún. 4. 19:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
91%

Így van.

Nem tudod be csapni.

Vagy annak igen nagy ára lesz.

Pl valaki azt gondolta nem kell aludni, ha van elég kávé. Hogy akkor Ő neki már aludni nem is kell. Kórház lett a vége

2021. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
31%

#9

"meg eszel együtt"= meg eszel egyet

2021. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
89%
Fuh bas*ki és itt röhögő fejezik, hogy “csak” egy ötlet volt, miközben olyan ötletei vannak, hogy altatózza magát a fogyás érdekében. Ku*va vicces tényleg. Nálunk ezt mentális problémának nevezik es pszichológus kezeli.
2021. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem sok eszed van! Megvagy te 16 éves? Mert egy 16 éven felüli ép embernek ennél nagyobb belátóképességgel kellene rendelkeznie!
2021. jún. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
100%
Diéta, edzés. Ez a nagy titok.
2021. jún. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Az mosolygós fej és nem röhögő. A válaszok nen trollkodások voltak így örülök. A túl sok negatív gondolkodás is fogyaszt! Csak óvatosan 13 mas.
2021. jún. 5. 08:21
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy jártam mint a háromas válaszoló.Alig maradt hajam,felpüffedt az arcom és tiszta ekcéma lett a bőröm,ilyen psoriasisra hasonló flekkek jelentek meg rajtam
2021. jún. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán téli álmot akarsz aludni?
2021. jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
73%
Az azért félelmetes, hogy az emberek annyira lusták, meg gyenge akaratúak, hogy inkább nyugtatóznák magukat normális, egészséges étkezési szokások, és mozgás helyett... Mert végülis egyszerűbb szétcs*szni a szervezeted, mint értelmesen tenni érte 🙄
2021. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 krwkco válasza:
68%

"Rajtam csak 10 kg felesleg van amit futással szépen lassan leedzek."

Próbáld ki, hogy ebéd és vacsora előtt edzel. Nem sokat, csak egy félórát. Akkor kiürülnek a cukor és glikogén raktárak. A szervezeted ezeket fogja pótolni és nem zsírrá fogja alakítani a bevitt kalóriákat.

2021. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!