Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha végig alszom, akkor nem...

Ha végig alszom, akkor nem leszek éhes sose?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról a fogyás technikáról amit most találtam ki?

Az a lényege, hogy csomó altatót vennék és amikor megéhezek akkor beveszek egyet és alszom. Amíg alszom nem vagyok éhes. Lehet pár napot átaludnék és mikor felkelek csak iszok. Egy hét után már látványos lenne az eredmény.

Szerintetek?



2021. jún. 4. 19:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
33%
Hajrá, ahogy nézem nem éri nagy kár az emberiséget, ha kicsekkolsz.
2021. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 krwkco válasza:
46%

#21

Nem kellene ebben a stílusban kommentelned.

Az ember nem azonos az ötleteivel. Ha felvet egy ötletet, aminek a megvalósításába valószínűleg maga sem fogna bele, attól nem válik értéktelenné.

2021. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
24%
2021. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
🙈🙈🙈
2021. jún. 5. 16:53
 25/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az lenne jó ha a buták halnának ki, hanem ha a bűnözők.

Akik bűnöző éltet élnek és terrorizálják a békés lakosságot.

Tegnap olvastam, hogy egy büntetett előéletü férfi előzni kezdett egy kocsisort. Csak jött szemből egy kamion. Hogy vissza tudjon sorolni a saját sávjába ráhúzta a kormányt a sértettre ezzel fékezésre kényszerítve őt. A sértett rá villogott mire az elkövető megállt a főút közepén úgy hogy mind a két forgalmi sávot megállította, kiszállt az autójából és ököllel bántalmazta a rá villogó autóst (itt már nem sietett, verekedni volt ideje)

Szerintem az ilyen őrültek el, bűnözőknek nem lenne szabad szaporodni. Az hogy valaki buta nem bűn legalább az okosak a hasznukra tudják fordítani, hogy ők okosabbak. De az ilyen idegbeteg bűnözőktől a hétköznapi nem agresszív emberek nincsenek megvédve. Aki a rendőrökre is rá támad, azzal mit tud csinálni egy hétköznapi ember? És bárki kerülhet olyan közlekedési helyzetbe pl mint itt a sértett

2021. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
őrültek el-őrülteknek
2021. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ezt baromira ne csináld!!! Alvásból fog állni az életed? Túl is adagolhatod magad! Éhezni fogsz, és ha majd visszaállsz egy normális étrendre, a lelassult anyagcseréd miatt azonnal visszamegy majd minden. Ezt pár napnál tovább úgyse tudnád csinálni, (ha mégis, rossz vége lenne,) azalatt meg nem lehet érdemben fogyni, pláne nem zsírból.
2021. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!