Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezekből melyiket választanátok...

Ezekből melyiket választanátok fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Rászántam magam, hogy vennék itthonra ellipszis trénert a fogyókúra mellé, mert nagyon kevés a mozgás.

(Régen edzőteremben használtam a gépet, szóval ismerem, szerettem, de ami nálunk van terem ott van egy darab ellipszis tréner, sokszor várni kellett rá, plusz csúnyán néztek, ha befoglaltam egy órára...)


Szóval próbáltam magam kiokosítani neten, de eléggé belezavarodtam.

Háromra szűkítettem a választékot, ti melyiket választanátok és miért?


[link]

[link]

[link]


Így látszólag az alzás tűnik a legjobbnak, de vannak ellenérzésim a kínai-cseh termék ellen.

(Mondjuk a dechatlonos is kínai gyártás, ha jól láttam.)


Fogalmam sincs, hogy hol kaphatnék ehhez szakszerű segítséget, vagy hogy milyen szempontokat kéne még figyelembe vennem. Minden segítségnek örülök.


2021. jún. 6. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind a három gép jó. Amit én a teremben használtam a kovid előtt, és nagyon szerettem, az neked a fittsportos linken szereplő. Nekem nagyon könnyű volt azt használni, én azt nyugodt szívvel merem ajánlani, bár a másik kettőről nem tudok véleményt mondani, mert nem használtam olyat.
2021. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kisspeter2 válasza:
100%
Az igényeidhez van szabva, de szerintem az 1-es, dechatlonos jó választás lenne
2021. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a cardiozas nem igazán jó fogyásra. Kezdjék inkább tornázni otthon. Vegyél egy pár Edzos videó kazettát egy edző szőnyeget lábsúlyt. Vagy csinálj 4 ütemű fekvőtámaszt pl percenként 10 ét -15ot 10-20 percen át. Hasazzàl. Egyél tiszta ételeket. Zabpehely(nem müzli) banán hal csirke/pulykamell zöldség barna rizs, igyál sok vízet. Ne gondolkodj abban hogy órákon át való nyuglodes az ellipszis traineren vmi csodát művel. A túl hosszú cardiozas izom veszteséget okoz és beindit stressz hormonokat ami megakadályozza a fogyást
2021. jún. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3, Köszi, de nem ez volt a kérdés. :) Ahogy írtam, használtam már ilyen gépet, tudom, mire jó. Csak az otthoni választékhoz nem értek, ehhez kell segítség.
2021. jún. 7. 08:14
 5/7 anonim ***** válasza:
4/ azért írtam, mert tévút a kardiózás használata fogyáshoz. Láttál már olyant aki evvel lefogyott? éveken át szenvednek a tredmillen, futópadon kocognak parkokban és ugyanaz a testforma marad.de ha tornázol avval lefogysz. Csinálj 100 db négyütemü fekvőtámaszt aztán hasazz 10 percen át. meglátod a különbséget.
2021. jún. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4/ még annyit hogy pl az állatvilágban a hosszantartó futásra képes állatok testét hasonlítsd össze a rövidtávon gyorsan futókéval.(bivaly, gnú vs.antilop gazella. vagy hiéna vs gepárd..
2021. jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze, nagy túlsúly esetén nagyon jót tesz az ízületeknek a százismétléses négyütemű. Te már csak tudod.
2021. jún. 8. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!