Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két hét alatt koplalással...

Két hét alatt koplalással hány kilót tudok leadni? Ne gyertek itt a normális táplálkozással meg az edzéssel, mert csak fogyni akarok rohadt gyorsan és rohadt sokat.

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 16:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%
10...meg méz...régi kínzási módszer :D
2021. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve nagyon lebetegedtem és annyira fájt a torkom, hogy nem nagyon tudtam enni. Az kb. pont 2 hétig tartott és majdnem 5 kilóval voltam kevesebb (nyilván ezt nem mind zsírból fogytam), pedig amúgy vékony vagyok. Az első héten még nem volt olyan vészes a fájdalom, akkor még tudtam enni, csak kisebb adagokat és a nasizást teljesen elhagytam, mert azért nem volt kellemes nyelni. A második hétre viszont annyira rossz lett, hogy már néhány korty víz is alig ment le, étel meg tényleg csak pár falat, amit magamba erőltettem. Borzasztó sz-rul voltam, mozogni is alig volt energiám, aztán mikor kórházba kerültem mandulaműtétre, első dolguk volt infúzióra kötni. Amint tudtam megint rendesen enni, elég gyorsan vissza is jött az az 5 kiló. Amúgy nem néztem ki túl jól tőle, mert egyrészt az arcomon is meglátszott és nem jó értelemben, másrészt meg igaz, hogy sose volt még olyan lapos hasam, de a fogyás leginkább a mellemen és a fenekemen látszott meg szóval még csak külsőmet nézve se érte meg. Ezt most ne kioktatásnak vedd, nekem mindegy mit csinálsz, csak nem árt tudni, hogy milyen következményekre számíthatsz 2 hétnyi koplalás után.

Ha mindenképp koplalni akarsz, legalább igyál eleget, valamit egyél is (tápértékkel rendelkező dolgot), még ha nem is sokat és a vitaminokat, ásványi anyagokat pótold. Ne aggódj, abban elhanyagolható a kalória, de a szervezetednek kell. Ha már ilyet csinálsz, legalább próbáld meg a legkevésbé káros módon.

2021. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

2 hétig voltam beteg. Aludtam meg ment a hasam. 42ről 38ra vagy 36ra lementem.

(Persze 2-3 nap alatt vissza is jött.)

2021. jún. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Keserűsó XD
2021. jún. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
2 hét alatt 2-3 kilót. Imádom, amikor valaki hónapokig, évekig punnyad és zabál, majd nyáron pár hét vagy nap (!!!) alatt akar top formába lendülni. Most lehet nyomni rám a pirosat.
2021. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Andizsuzsi ***** válasza:
Erősen függ attól, hogy mekkora feleslegből kell fogyni, illetve, hogy mit csinálsz a két hét alatt.
2021. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
49%

Heti 1 kiló fogyás az még nem feltétlenül káros, és koplalás nélkül is megvalósítható, megfelelő étrenddel, és mozgással. Nekem is sikerült.


Heti 2-3 kiló reálisnak tűnik, ha valaki tényleg nem eszik, csak nagyon minimumot.

2021. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
67%

Teljesen mindegy, hogy mennyit eszel. A hangsúly nem azon van. Hiába koplalsz napokig, ha közben nem mozogsz. Ha viszont nem eszel, mozogni sem lesz erőd.

Inkább próbáld ki azt, hogy rendesen eszel, viszont a napjaidba beleillesztesz egy edzési rutint, evvel több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel.

Természetesen az edzésben sem kell túlhajtanod magad, csak amennyi jól esik.

Sok sikert! :)

2021. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!