Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az otthon tornázástól is...

Az otthon tornázástól is lehet formásodni, fogyni? Pl ha videókra edzek.

Figyelt kérdés
Rossz környéken lakók, nem tudok elmenni futni, edzőterem meg nincs.
2021. jún. 9. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Persze, de figyelj a helyes kivitelezésre, bemelegítésre, végén lenyújtásra, és a teljes testedre edz, ne csak egy-két izomra.
2021. jún. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Fogyni elsősorban a jó étrendtől lehet, és valamivel kisebb mértékben a kardió jellegű mozgástól. Formásodni meg az edzéstől. Amúgy azt szokták javasolni, hogy nők is végezzenek erősítő edzéseket, heti 1-2 alkalomtól senki nem fog Ms. Olympiának kinézni tőle.
2021. jún. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Én csak otthon tornázok, emelek súlyt, igaz, nem profi szinten űzöm. Rendeltem 10.000 forintért 1, 2 és 3kg-s kézi súlyzókat (párban) Decathlonból, ezekkel emelek. Emellett van egy felfújható fitlabdám, amin szintén végzek gyakorlatokat, és 30-45 perces videós edzéseket is csinálok (amelyekhez nem kell semmilyen eszköz). Ha eddig abszolút nem edzettél, mozogtál, akkor ennyi kezdésnek bőven elég, látható változást fog produkálni.


Ahogy előttem is írták, hiába az edzés, ha nincs hozzá meg az étrend (fehérje az izomépítéshez, regenerációhoz), túl sok a szénhidrát, stb. Heti három edzésnél/fölött már (hosszú távon biztos!) érzékelhető változás lesz.

2021. jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Igen. De azert a kajara is oda kell figyelni.
2021. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
remélem igen, kb 2 hete kezdtem, egy appot használok, természetesek a akjára is figyelek
2021. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Étrendtől is függ, de, ha az jó, akkor simán lehet egy jó edzéssel formásodni és fogyni is, otthon is.
2021. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!