Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék fogyni 2 hónap...

Hogy lehetnék fogyni 2 hónap alatt, és mennyit?

Figyelt kérdés
mármint kérlek írjatok bevállt módszereket, és hogy azokkal mennyit tudnék fogyni 60 nap leforgása alatt.

2021. jún. 12. 10:51
 1/4 A kérdező kommentje:
lehetne fogynom*
2021. jún. 12. 11:07
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriadeficit, mozgás, elég pihenés. Hogy mennyit, az a mostani súlyodtól is nagyban függ. Heti 0,5-1 kg az átlagos, ez 4-8 kg két hónap alatt.
2021. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszolóval csak egyetérteni tudok. Ha van rajtad azért elég sok túlsúly, a 8 simán összejöhet, sőt, ha sok túlsúly van rajtad, akkor lehet, hogy több is. Viszont ha nem ez a helyzet, akkor normális diétával, nem pedig éhezéssel 4-8 kiló az, ami reális.


A módszer pedig a kalóriaszámlálás. Vannak különböző kalkulátorok a neten, ahol pl. beírhatod, hogy heti szinten mennyit akarsz fogyni, és akkor kiírja a súlyod, magasságod alapján, hogy akkor napi mennyi kalóriát ehetsz. De tényleg, heti 1 kilónál ne akarj többet fogyni, nem egészséges. Illetve kalóriaszámlálásra ajánlom a kalóriabázis weboldalt/appot.

2021. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%

Minden attól függ, mennyi súlyfelesleged van és hol. Derékról, "úszógumiból" mindig nehezebb a fogyás. Nekem csak ott van pluszom, azt baromi nehéz leadni még aktív életmód, napi mozgás mellett is.


Valaki itt emlegette a kalóriadeficitet, és igen, ez a fő csapásirány. Vannak nagyszerű diéták és edzésprogramok, amivel nagyon jól lehet fogyni. Én éppen most jöttem ki egy 21 naposból, és 2 kilót sikerült leadnom vele. Ez ugyan nem tűnik soknak, de mint mondtam, csak a derekamon van felesleg, és elég aktív negyvenes pasas vagyok. Mások, hasonló korúak ugyanebben a programban még mismásolva, heti egy-két edzésecskével is (én heti 6-ot nyomtam) 5-6 kilókat adtak le, persze nekik volt miből.


Keress a neten egy személyi edzőt, és az majd kitalál neked pontosan az igényeidre szabott diétát és edzéstervet. Ennek része az is, hogy mit szeretnél elérni: fogyni, erősíteni, ha az utóbbit, akkor karra, törzsre, mire? Sok pénzbe fog kerülni (pláne magyar átlagpénztárcával), és kínszenvedés lesz nemcsak az unalmas kaja, hanem az állandó főzőcskézés, boltba, piacra rohangászás, keresgélés is. De a szépségért (meg az egészségért) sajnos szenvedni kell. Mit szenvedni, szopni.

2021. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!