Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez belefér? Holnap megyek a...

Ez belefér? Holnap megyek a barátommal a kfc-be és eddig mindig visszautasítottam a kajás programokat most nem akarom.

Figyelt kérdés
Nekem napi 1360 kalóriára van szükségem ahhoz hogy fogyjak. Kfc-ből a Twister a kedvencem, próbáltam utána nézni hogy mennyi van benne de mindenhol mást irnak. Szerintetek belefer a diétámba?
2021. jún. 14. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Nagyjából 10 másodperc alatt találtam meg, hogy a sima Twister 540 kcal. Szerintem ez egy étkezésnek belefér, nyilván nem mindennap. És még ehetsz mellette, egész normális kereted marad 2 kajára.
2021. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DeMoR válasza:
13%

540 kalória.

[link]

Te tudod milyen szigorú a diétád, én biztos nem rendelnék azt csak mert szeretem, ha már diétázok XD.

Szimplán egyél valami mást mondjuk?:D

2021. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Kalóriatartalmához képest nagyon kevés benne a rost, valamint a súlya se valami sok. Tehát elképzelhető hogy gyorsan éhes leszel utána.


Ha vacsoráig kihúzod vele, akkor viszont nem látom a problémát. Legalábbis makrók terén rendben van.


Reggelire próbálj valamilyen magas fehérje és rost tartalommal rendelkező kaját. Úgy nap végére egész jó számok jönnének ki.

2021. jún. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Persze, belefér. Nem baj, ha néha pár száz kalóriával többet eszel. Meg ha aztán tényleg 540 kalória van benne, akkor tervezheted úgy a napodat, hogy a kalóriakeretedbe beleférjen, de ha most egy kicsit több kalóriányit eszel egy nap, nem akkora tragédia.
2021. jún. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!