Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek az időszakos...

Gina0905 kérdése:

Mit tegyek az időszakos éhségérzet ellen?

Figyelt kérdés
Január óta diétázok, március óta futni járok és május óta személyi edzővel is edzek. Emellett van egy beállított étkezések, ami 1500-1700 kalória mennyiséget jelent egy nap. Eddig 18 kg-t fogytam, bár tudom nem roham tempó, de legalább megyeget le és xl-ről s-m- re cseréltem a ruhatáram. A kérdésem, hogy időszakosan egyszerűen folyamatosan éhes vagyok. Van 2-3 hét amíg kifejezetten könnyen tartom a diétát, aztán elszabadul a pokol 3-4 napot folyamatosan éhes vagyok és a szekrény oldalát is megenném (ilyenkor is igyekszek maradni a napi adagnál), aztán egyik reggel felkelek és újra könnyebben tudom tartani. Figyelek a fehérje, szénhidrát, zsír arányokat is. Mi ennek az oka? Mit tehetek ellene?

2021. jún. 15. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Basszus, milyen ügyes vagy!

Az nagyon szép eredmény.

Megkérdezhetem,hogy hány kilóról indultál?

2021. jún. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Valamiból nem kap a szervzeted. A kalóriakereten belül ugye eszel pl tésztát, meg csokoládét is?


Én akkor voltam "éhes", mikor megvontam magamtól valamit.

2021. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha idoszakosan vagy ehes, akkor az nem fugg ossze a ciklusoddal? Mielott megjonne, egy hetig mindenfelet, de leginkabb csokit kivanok
2021. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig mindig menzesz előtt volt, de most pont utána vagyok, ezért nem értem. 96 kg-ról kezdtem. Személyi edző szerint jelenleg inkább 65-nek nézek ki, szerinte szerencsés alakok van, mert nem hasra rakódott le a legtöbb súlyfelesleg. Igyekszek elkerülni bizonyos ételeket pl: fehér lisztes dolgok, csokoládé, ha nagyon hiányzik megpróbálom pótolni valamivel, edzés előtt protein szelet vagy slim fitness tésztával. 28 éves vagyok jelenleg szülés után 1 évvel.
2021. jún. 15. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :D Őszintén, nálam a kívánósság elég random a ciklusommal kapcsolatban. Van, hogy előtte ennék állandóan csokit, de most épp megvan és hát 1 nap alatt eltűnt 1 tábla (nem diétázom).

Szerencsés alkattal könnyen kevesebbnek tűnhetsz (meg azért gondolom izmosodtál is), engem sokszor nem néztek annyinak amennyi vagyok. Én sajnos nem tudok így állni magamhoz, valószínű testképzavarom van és pszichésen is megvisel sokszor hogy egyszer ilyennek látom magam, máskor meg olyannak. 162 cm és 68 kg vagyok (24 éves és nincs gyerekem).


De összességében szerintem tényleg az a lényeg, hogy Te hogy érzed magad amikor a tükörbe nézel, és ez nem a kilóktól függ! ;)

2021. jún. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!