Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha mindig éhes...

Mit csináljak ha mindig éhes vagyok? Vagy ez baj?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet hogy fogyni szeretnék. El is kezdtem egy fogyókúrás módszert.

Nem koplalással akarok fogyni, viszont komolyan mindig éhes vagyok akármit egyek is.

Szóval mi is számít koplalásnak? Vagy mit csináljak hogy ne legyek éhes?



2019. máj. 19. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Ismerős az értés, nem vagy egyedül. Egyél sok alacsony kalóriasűrűségű de finom kaját, pl gyümölcsöket. Ja és igyál sok folyadékot.
2019. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy akkor is éhes vagyok.

Viszont ez nem számít koplalásnak nem?

Mármint így nem jönnek vissza a kilók ha mondjuk leadom?

2019. máj. 19. 18:49
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Az éhség pedig nem feltétlenül jele a koplalásnak. Én jelenleg 2800-3000kcal/nappal szálkásítok és így is rám szokott törni a jajj de éhes vagyok érzés. Evvan.
2019. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mit eszel egy nap?
2019. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ohh. Értem. Azért ha valaki tud valami módszert, azt írja le.
2019. máj. 19. 18:50
 6/13 A kérdező kommentje:

Reggelire ettem megírt párizsival. Utána éhes lettem úgyhogy ettem tojás rántottát három tojásból lila hagymával.

Utána meg már csak 2 -3 kivit ettem, 3 körtét, 2 zöldalmát. Meg még ettem natúr joghurtot is. Illetve egy zabkekszet.

2019. máj. 19. 18:56
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem sok..én reggelire ettem 5 szelet kolozsvári szalonnát sütve,2 tükörtojással,kb 1/4 kiló kenyérrel újhagymával.Ebédre 1 nagy tál húslevest,zöldségekkel egy fél tyúkmellet 1 felső combot,2 szelet rántotthúst egy tányér rizzsel,csemegeuborkával.Azóta ettem még egy tál levest,banánt,jégkrémet,2 habos krémest,és most rendeltem egy magyaros pizzát zárásnak.Legalább ennyit eszek minden nap,vagy többet.
2019. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát de én fogyni szeretnék. És én nagyon könnyen hizok.
2019. máj. 19. 19:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze,értem.De ha valaki éhes akkor az eszik,az éhséget csak étellel lehet csillapítani,tehát ha fogyni akarsz kénytelen vagy eltűrni az éhséget.Én egyszer fogtam fogyókúrába,3 napig bírtam,beláttam hgoy az nem nekem való,nagyevő vagyok,nekem a fogyókúra,az éhezés a legnagyobb büntetés,kínzás.Azért neked sok sikert kívánok a fogyókúrához.
2019. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 lilla64 ***** válasza:
Ezzel nagyon sokan vannak igy.De ha le akarsz fogyni,akkor diétázni kell és sportolni.
2019. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!