Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez kevés vagy sok 1 napra?...

Ez kevés vagy sok 1 napra? Igazából szálkásodni szeretnék.

Figyelt kérdés

Reggeli: 30g zabpehely 1,5% os tejjel

Tízórai: - (nem mindig szoktam, mert egyszerűen nem kívánok semmit, ha eszek is akkor is csak magvakat)

Ebéd: 70g rizs, 1 db cordon bleu (125g) (Szinte mindig csirkemellet szoktam enni de most nem tudtam ezért próbáltam helyettesíteni valamivel)

- edzés - (ugrókötelezés, láb-fenék edzés)

Uzsonna: Általában valami gyümit szoktam de most nem volt itthon ezért 2 db puffasztott rizst ettem 2 szelet csirkemell sonkával.

Vacsora: 3 db tojásból rántotta (kenyér nélkül)



2020. jún. 7. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, mert semmilyen adatot nem adtál meg, minden esetre az nagyon rossz, hogy egy falatnyi zöldség sincs a felsorolásban.
2020. jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 67 kilóval kevés lenne, főleg, ha még edzek is, meg este már nem szívesen eszem ilyen zsírosakat, mint pl. tojás. De te tudod.
2020. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Nekem pont jó, nem sok, nem kevés. 61 kg vagyok és nem akarok se fogyni, se hízni.
2020. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tele van szénhidràttal( ami nem feltétlen baj), viszont semmi zöldség nincs benne. Ezt így nem tartom egészségesnek. Persze mindenki úgy eszik ahogy akar.
2020. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tabbouleh ***** válasza:
60%
Attól még, mert van benne szénhidrát, nincs vele semmi probléma. Szerintem kicsit még kevés is a kaja.. Ehetnél többet reggelire, meg az ebéd és vacsi mellé is hozzá csaphatnál egy kis zöldséget pl cukkinit, padlizsánt, paprikát stb:) hajrá
2020. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A mai napom így nézett ki:

Reggeli: zabpelyhes rántotta (2 db tojás 30g zabpehely)

Tízórai: 1 db alma

Ebéd: 100g csirkemell, 70g rizs, uborka

- edzés

Vacsora: 3 db tojásból rántotta, 100g csirkemell, uborka

Mi a véleményetek?

(A hasamon már látom a változást, kezdenek látszani a “kockák”)

2020. jún. 8. 17:53
 7/11 anonim ***** válasza:
A megválaszoláshoz még mindig hiányzó adatok: Nem, kor, magasság, súly, cél.
2020. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

16/L

163 cm

55 kg

Szálkásítani szeretnék.

2020. jún. 8. 18:02
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez az ideális súlyom, nem is fogyni szeretnék. Legalábbis nem izomból.
2020. jún. 8. 18:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Amit csinálsz, az 1000 kalória körüli étkezés. Kevés, és az összetétele egészségtelen.
2020. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!