Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretném kipróbálni a lébőjt...

Szeretném kipróbálni a lébőjt kúrát. De hallottam olyat, hogy nem egészséges, meg olyat is hogy jó. Kérném azok segitségét akik próbálták már mit ajánlának?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
a lébőjtkúra méregtelenítésre való. fogyókúraként nem használható, hiszen a lébőjtkúra befejeztével a súly visszaáll a kiindulóra.tehát ha fogyni akarsz ez nem jó. pár napig érdemes csak csinálni ,pláne kezdőknek azért hogy egy kicsit "felfrissítse" magát az ember. a lényeg hogy csak folyadékot igyál, ami főként víz ,teák. akkor igazán jó ha lehetőséged van nagyokat sétálni a szabad levegőn, tornázni. vannak különböző fajái a lébőjtnek. van aki csak vizet és teát iszik, van olyan amikor frissen facsart zöldség illetve gyümölcsleveket is isznak az emberek. én személy szerint az utóbbit szoktam csinálni, de csakis 2-3 napig és akkor amikor van időm pihenni, csak magammal törődni. testileg lelkileg is feltöltődöm ilyenkor. munka mellett rohanó hétköznapokban nem látom nagyon értelmét.
2010. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!