Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Salátát eszek csirkemellel...

Salátát eszek csirkemellel ebédre, de így 2 óra múlva éhes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csökkenteni akarom a kalóriabevitelt, hogy fogyjak egy kicsit, de nem tudom, hogy hogy tudnám átszoktatni magamat, hogy ne érezzek éhinséget ilyen hamar a könnyű étkezések után.


Egyek ilyenkor? Ha igen, mit? Vagy ne, és egy idő után hozzászokok?


Előre is köszönöm.



2021. júl. 2. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Egyél több salátát. Mennyit eszel ebédre?
2021. júl. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Ebedre salata nekem sem valt be, akarmit pakolok bele, igy en inkabb vacsira szoktam enni, ha eszek. Annyira meguntam mar, hogy mostanaban kerulom :D

Ebedre nekem tobb szenhidrat kell, igy mindig van valami rizs, bulgur, stb koret.

2021. júl. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Én tennék hozzá égy kis olivaolajat.Jobb ebédre +100 kcal mint délutàn/este egy falásroham
2021. júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Egyél párolt/sült zöldséget, vagy valami egyéb szénhidrátot keveset.
2021. júl. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Én a salátáimat pl olajos magvakkal + vagy majonézzel vagy általam kevert yoghurtos fűszeres öntettel dobom fel, hogy több zsiradék és fehérje legyen benne. Hússal együtt szinte pukkadásig jóllakom és simán kitart akár 5-6 órát is, csak utána kezdek lassan éhes lenni. Ên nagyon szeretek friss zöldségekből salátákat enni ebédre, van hogy 3-4 napig is egymás után az az ebédem. Főleg így nyáron dög melegben, nagyon jólesik.:) De én egyébként is az esetek 99%-ában húshoz ebédre zöldségköretet szoktam enni, szóval szeretem és hamar meg is szoktam, mikor annó 2+ éve életmódot váltottam és elkezdtem lefogyni. Lassan a végére is érek:) Már csak 9 kg fogyás kell az ideális súlyhoz.
2021. júl. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Kell a szénhidrát, a keményítő, a fehérje, minden kell, csak mértékkel.
2021. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt rontottam el, hogy csak kevés salátát ettem a húshoz, kb annyit mint amennyit köretnek szokás. Jó sok saláta kell és nem leszel éhes.
2021. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!