Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az éheztetésnek milyen maradan...

Az éheztetésnek milyen maradando betegsegei lehetnek?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi hogy ha eheztetem magam akkor milyen fizikai vagy mentalis problemaim lehetnek a kozel jovoben.. 5 napja alaig eszek de felek hogy olyan egeszsegugyi gondjaim is lehetnek amik nem gyogyithatoak :(( kerlek segitsetek

2021. júl. 3. 10:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerek semmi ilyen rövid idő alatt bekövetkező betegséget

Hátha valaki tud valamit

Annyi hogy ha semmit nem eszel és szervezeted ugyanúgy teljes fokon termeli a gyomorsavat akkor kisebesedhet a gyomor, vitamin hiányok okozta betegségek és a szervezeted leépíti az izmaidat ha nem mozogsz semmit (tápanyag hiányában azt kezdi el leépíteni amire legkevésbé van szüksége)

De nem tudom ezek mennyi idő után következnek be

2021. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
14%
A sorvadj el szindróma fog eluralkodni a szervezetedben. Ha átveszi az uralmat, akkor ehetsz annyi kalóriát a mennyi beléd fér, akkor is fogyni fogsz. El fogsz sorvadni !
2021. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Koszonom. Szeptemberig tervezem ezt csinalni es edzek mellete (80kg 160cm ha valaki igy konnyebben tudna segiteni)
2021. júl. 3. 10:51
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod sokáig bírni az éhezést. Egyébként a koplalást durva falásrohamok követik. Tudod, hogy hülyeséget csinálsz de azért folytatod és tőlünk kérdezed mik a következményei. Tehát Kérdező, annyi ésszel vagy megáldva, mint egy tyúk. Olvass utána a dolgoknak és ha fogyni akarsz akkor keress egy járható utat. Ha másképp nem megy, kérj segítséget.
2021. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
37%

1:

Hát mendemondákat hallottam már hogy ha alig eszel és edzel akkor az izmot nem bontja hanem a felesleges zsírt, de nincs tapasztalatom benne

Néznék inkább valami speciális diétát

Zöldséget meg húsokat mindenképpen egyél, kell a tápanyag a szervezetednek

Pár nap sőt 1-2 hónap alatt nem fogsz teljesen lefogyni, félévet minimum adj neki

2021. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
4/4 igen ez a problema ha segitseget kerek akkor rogton mindenki hulyenek nez anyaek nem akarnak el vinni dietetikushoz se pszichologushoz pedig tudom hogy valami baj van velem anya csak annyit mond hogy ne zabalj annyit de ez nem olyan konnyu legalabbis nekem.. apa meg csak annyit hajtogat hogy fogyak le..
2021. júl. 3. 10:59
 7/28 anonim ***** válasza:
11%

1:

160cm és 80kg nem vészes

Én 180cm 80kg vagyok, de ez csak tömeg

Vannak akik jó kötésűek és meg se látszik hogy hány kg

Inkább lehet mentális itt a baj, hogy nyomasztanak azzal hogy fogyj le

Semmiképpen se éheztesd magad, nézz szét neten edzéseknek és amelyik a legszimpatikusabb akkor azt csináld

2021. júl. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

7# Te belegondolsz abba, amit írsz? Méghogy a 160 cm 80 kg nem vészes... Van rajta 25 kg felesleg.


Kérdező, ésszel kell életmódot váltani. Miért nem olvasol utána? Csak egy minimális erőfeszítésbe telik... Rengeteg hivatalos táplálkozástudományi weboldal van, ahol leírják az életmódváltás, fogyás, étrend összeállítás menetét.

Tudod mi lesz az eredménye a szeptemberig való éheztetésnek? Az, hogy legfeljebb 1 hónap múlva teljesen le leszel gyengülve, lelassul az anyagcseréd és hullani fog a hajad. Szeptemberre tönkreteszed a szervzeted. Szeptember után viszont a leadott kilók dupláját fogod visszahízni.

2021. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Jó igazad van xD

I. fokú elhízás a BMI index szerint :D

Csak ismételni lehet hogy nézz utána, ajánlani úgyis fölösleges mert a fogyás terv olyan mint a vallás, mindenki hisz valamelyikben aztán a többi az ördögtől való.

Amelyik a legjobban tetszik és tudod csinálni azt válaszd, csak lehetőleg valami ismertebb, beváltabb módszert válassz ne Karcsi bá fogyjunk le minden erőfeszítés nélkül 1 hét alatt csodamódszerével...

2021. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
énn 170 centivel és 80 kilóval túlsúlyos vagyok, akkor a kérdező a 160 centijével meg pláne az
2021. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!