Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Látszat fogyás, sulycsökkenés...

Látszat fogyás, sulycsökkenés nélkül?

Figyelt kérdés
Már úgy fél éve próbálok minél kevesebbet enni anélkül hogy éhes legyek, este 6 utan nem szoktam enni. Viszont ugylatom mintha fogytam volna, de a súlyom ugyan annyi. Ez normális? Szoktam Karerősitő gyakorlatolat végezni, futni
2021. júl. 12. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom, de inkább fordítva kellene, minél többet enni úgy, hogy még mindig fogyj.
2021. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

6 után nem evés egy marhaság. Ha nagyon ilyen izé akarsz lenni, akkor 3 órával lefekvés előtt ne egyél. De a napi összbevitel számít, mindegy mikor eszed meg, és hány étkezésbe.

Lehet szedtél fel izmot, azért vagy ugyanannyi.

2021. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Normális, az izomnak is van súlya, nem csak a zsírnak :) Gratula hozzá
2021. júl. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A centik mérvadóbbak a súlynál.Ha látod magadon hogy vékonyabb,izmosabb vagy akkor az úgy is van és ne méregesd magad mert csak felidegesít.A 6 után nem evésről annyit hogy csak városi legenda tehát mint azt írták az össz kalória bevitel számít és mindegy gyakorlatilag hogy hány órakor eszed meg
2021. júl. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A 6 után nem evés is egy módszer, de fontos, hogy megértsd a logikáját. Akkor használ, ha amúgy ennél 6 után, akármit, akár egy kis ropit vagy normális vacsorát, mindegy. De te ránézel az órára, és azt mondod, hogy ma már nem eszem.

Viszont úgy nem működik, hogy fél hatkor még jól beeszel, arra gondolván, nehogy éhes legyél este 10-kor. Hiszen ahogy a többiek írták, az összkalória számít, nem az, hogy mikor eszel.

2021. júl. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet ilyen. Én mondjuk centizem magamat, így könnyebb követni. Neked is ezt ajánlom
2021. júl. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
1-es vagyok, egyáltalán nem a lepontozás érdekel, hanem hogy tényleg ennyien vagytok, akik a koplalást és a minél kevesebb evést támogatjátok? Érdekes, nem gondoltam volna, hogy ez a válasz (amivel a normális evésre utaltam) ennyire népszerűtlen lesz. Bár mondjuk tudom, hogy népszerű kizárni dolgokat és minél kevesebbet enni, de hogy lehurrogják azt, aki ezt nem helyesli, az még nekem is furcsa.
2021. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem támogatja a koplalást, a minél kevesebb evés pedig = kalóriadeficit. Fejre is állhatsz, ha nem vagy deficitben, akkor nem fogsz fogyni.
2021. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilván, de nem tudom ennek hol mondtam ellent.
2021. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!