Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Beindulhat a fogyas, mikor...

Beindulhat a fogyas, mikor lesz latvanyos?

Figyelt kérdés

Sziasztok, durvan egy hete kezdtem ele eletemben eloszor edzoterembe jarni, kb. 15 kilotol szeretnek megszabadulni.

20-25 percet szoktam szobabringazni hol kozepesen, hol gyorsabban, tarogatozni szoktam, tolni labbal (nemtudom a pontos nevet) es a felso testem is megedzem, kulonbozo karra, mellre, hatra valo gepekkel. Mindenbol 3×15 ismetlest csinalok 30-40 kiloval, attol fugg melyiket birom. Guggolni is szoktam, haspreseket is csinalok. Mindennap nagyon sokat gyaloglok munkambol kifolyolag, 20-22ezer lepest, enni halat eszek sokat, csirkemellet, salatakat, natur joghurt, zabkasa, kenyer teszta egyaltalan nem jon szoba. Szerintetek jok azok a gyakorlatok amiket csinalok, miket vegezzek meg? Mukodokepes lehet ez az egesz folyamat?


2021. júl. 15. 05:25
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Ha kalória deficitbe vagy lefogysz, ha nem akkor pedig nem fogsz.
2021. júl. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hangzik rosszul, de az étrend összeállításnak utána kellene nézned.
2021. júl. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nagyon jó az út, amin elindultál, ehhez gratulálok, de szerintem érdemesebb az edzést egy picit tervszerűbben végezni. Ha minden alkalommal mindenre edzel egy picit, az sem rossz, de nagyon szétszóród az energiádat, nem lesz olyan gyors és látványos a változás, így az izom kevésbé fejlődik, csak kalóriát égetsz. Szétoszthatod a napokat, egy edzés alkalmával csak egy adott területre, izomcsoportra koncentrálj, tehát lehetnek például comb-fenék napok, meg felsőtestes napok, és ezeket kombinálhatod cardio-val, ahogyan eddig is tetted, ez kiváló! Fontos, hogy a súlyzós edzés UTÁN végezd el a cardio-t! Sokat segíthet neked egy személyi edző, legalább néhány alkalommal, de ha erre nincs lehetőséged (nekem sem volt), akkor autodidakta módon is tudsz ebben fejlődni, nézegess videókat, kövess ilyen témában oldalakat, olvasgass, és rá fogsz érezni az ízére. Az edzőterem is felkészülést igényel, veszélyes is csak úgy belevágni a semmiből, érdemes legalább egyetlen alkalommal kikérni szakember véleményét, létezik olyan szolgáltatás, hogy "edzőtermi betanulás", aminek keretein belül megmutatják neked a gépek helyes használatát, megtanítják neked az alapokat, amelyekre mindenképpen oda KELL figyelned, hogy ne sérülhess meg. Ajánlom egyébként a kettlbell-t, mint eszközt, nagyon kreatívan lehet használni, szórakoztató edzéseket lehet vele végigcsinálni, én nagyon szeretem! A felüléseket engedd el, értelmetlen, és nagyon terheli a gerincet, tévhit, hogy ettől lehet veszíteni a hasi zsírból, az majd szépen "elkopik" onnan, és mivel szinte minden gyakorlatnál bevonódik a hasizom is, akaratlanul is folyamatosan edződik. Még sok mindent tudnék írni, ha van kedved, nyugodtan írj privátban, szívesen segítek neked bármiben!:) NAGYON SOK SIKERT KÍVÁNOK!!
2021. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ohh, igen, és hogy mikor lesz látványos a törekvésed: három hónap elteltével már számolhatsz ezzel!:)
2021. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!