Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hunyadi János gyógyvízzel...

A hunyadi János gyógyvízzel mennyit lehet fogyni? Mondjuk ha heti 1x megiszok 1/2 litert, és mellé minden nap csak lúgosító vizet iszok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 11:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%
14:06 - Akkor egyezzünk meg abban, hogy zsírt égetni sporttal lehet, a víz segít az emésztésben (kb. ennyi a hatása, amúgy nem tudom, én mindig iszok evés közben, mert így esik jól, nem kell hozzá fogyókúra, hogy így essen jól), és a csapvíz is alkalmas erre a célra.
2010. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ebben a víz ivásban kaja elött csak annyi a lényeg, hogy annyival is kevesebb kaja fér el a pocakban. Gyorsabban érzed magad jóllakottnak s nem egy nagytányér tésztát vágtál be hanem mondjuk felet/háromnegyedet.
2010. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyanok -én is sajnos-, akiknek sokkal lassúbb az anyagcseréjük az átlaghoz viszonyítva. Ha ezek az emberek még rádásul nekiállnak fogyózni, azaz kevesebbet enni, akkor különösen megszenvedik ezt!! (Kioktatást kedvelőknek: rendszeresen sportolok.)


Ilyen esetben jó szolgálatot tesz pl. a Mira gyógyvíz. Egyébként a már elért súly fenntartásához naponta egyszer, reggel kell inni, fogyókúrához pedig evés UTÁN, ahogy az első válaszomban írtam.

2010. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 igabcsy ***** válasza:
59%

A Huhyadi víz, nem fogyasztószer, hanem hashajtó. Rövid időn belül mindent kipucol a szervezetedből. De ettől nem fogsz fogyni.

A lúgosító vízről pedig az a véleményem, hogy ártani nem fogsz magadnak, ha iszod, de csodát ne várj tőle.

Összefoglalva, ha fogyni akarsz, akkor mozogj többet és figyelj az étkezésedre.

ui: Ha mégis kipróbálod a hunyadi vízet, akkor bánj csínján vele, mert elég brutális hatása van - főleg fél liternek.... ha megittad, utána fél napig tartózkodj a mellékhelység közelében :)

2010. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Csak mellékesen bátorkodnék megkérdezni (mert egyébként fogalmam sincs, mi az igazság), hogy mi van azokkal az elméletekkel, amik tiltják az ivást evés előtt, közben és utána fél óráig, mert a víz felhigítja a gyomorsavat, és nem lesz hatékony az emésztés. (Ettől a kaja még hízlal, csak a hasznos tápanyagok nem szívódnak fel.)

Mert én is olvastam, hogy igyunk evés előtt.

2010. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Malaboy ***** válasza:
Érdekes, az orvosok 90%-a elhízott..
2010. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Orvosnak sem akkor van munkája és bevétele, ha egészség van... Palackon is írva van, hogy elhízás ellen, kúra szerűen 1 dl naponta. Ez nem a zsírégető hatás, hanem paraszti ész. Keserő só szebb nevén magnézium-szulfát azaz magnézium(izomgörcsoldó stb, stb), nátrium magas. (só sem mindegy, hogy kálium vagy nátrium, még akkor is ha orvosok szerint normális mondjuk a Norbi update 49%-os káliumos sója. Maximum az ő szívének, mint látjuk. Legjobb, hogy boncolás sem mutatja ki... Erre mondják, hogy kevesbb sófogyasztás..sz.rból mindenképp) Lugosítás...ja máshol meg citromkúrát ajánlanak... :) Mindenesetre nem gondolom, hogy rossz lenne mértékkel ez a víz.
2013. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!