Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tilápia filét hol tudok...

Tilápia filét hol tudok olcsón venni Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nincs valami titkos tipp tilápia vásárlásra jó áron? Sajnos a multik többségénél tapasztalható 3-4000 Ft-os kilós ár elég riasztó. Akár valamilyen rendelős oldalnak is örülnék. Magánszemélyként vásárolnék saját fogyasztásra szánt mennyiséget. 5-10 kg körül.

Előre is köszönöm a segítséget.



2021. júl. 31. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon látni eleve. A Spárban kapható nem jó? Tudom, ilyen nagy mennyiség már nem olcsó. de olyan ehylről meg nem érdemes szvsz venni, ahol "túl olcsó", még ha találnál is. Ezeket legalább ellenőrzik, ha gond van visszahívják stb.
2021. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Minek neked ennyi hal?😳
2021. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 éve láttam akkor még 2000 ft alatt volt.

Ugyanolyan ízetlen mint a pangasius

2021. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddig válaszokat!

#1 szívesebben vennék nagyobb kiszerelésben, mert úgy talán olcsóbb. Általánosságban bízom a Mo.-n forgalomba hozott élelmiszerekben.

#2 Nyilván nem egyszerre enném meg. Lefagyasztva tárolnám. Gondolom Metro vagy valami ilyesmi helyen nagyobb kiszerelésben is lehet venni, csak nem tudom, hogy magánszemélyként is lehet-e.

3# Szerintem minőségesebb hal mint a pangasius. Én szeretem.

2021. júl. 31. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Fitt marketben volt régebben nagy kiszerelés. Nem tudom, most mi a helyzet.
2021. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Metro. Am a tilapia a legjobb dietas hal kb. Versenydietaban is mindenki azt eszi kb. Nemolyan sok az az 5kg. Napi 2x eszel belole akkor 20 nap kb. En beszerzesi aron 7ezerert vettem 2 eve 5 kgokat. Eleg olcso..
2021. aug. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!