Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyási módszerek nőknek...

Fogyási módszerek nőknek fenékről és combról? 26/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az elmúlt években nagyon meghíztam. Érdekes módon főként az altestemre combra, fenékre és csípőre hízok, ezért a véknyabb feltestem miatt kevesebbnek tűnök mint amennyi vagyok. De rémálom így normális ruhákat találni 😭 168cm magas vagyok és ehhez 155kg. Vékony kislány voltam annó, 13 évesen kezdtem el hízni ahogy beütött a kamaszkor. Akkor kb 50kg lehettem. (Voltam orvosnál és elvileg makk egészséges vagyok, csak szimplán elég könnyen tudok hízni) :/ Tudom ez rengeteg, de mivel soha nem volt bajom a külsőmmel ezért nem nagyon foglalkoztam vele. Viszont végre elhatároztam hogy elkezdek tenni ellene valamit. Lépésről lépésre, tartson ameddig tart.

Kiváncsi lennék az internet bölcsességéte, hogy milyen fajta sportokat tudtok ajánlani ilyen mértékben elhízott nőknek. :)


Étkezés kapcsán, a szénhidrátokat teljesen elhagytam. Ugyan ugy étkezek ahogy eddig, csak szimplán kerülöm a cukrot, tésztát, kenyeret, krumplit meg ilyeneket. Eddig egész jól bevált. Sikerült is ledobnom közel 8 kilót :)


Köszi szépen a válaszokért :)



2021. aug. 2. 02:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én 120 kilósan lesétáltam a maratont, nem nagy cucc
2021. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!