Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10-15kg leadása ezzel a...

10-15kg leadása ezzel a módszerrel lehetséges ? Hello 178cm magas fiú vagyok egy ideje már túlysúlyos vagyok ami a hasamon mutatkozik . 1 hónapja nem eszek zsíros , cukros ételek és este 6 után nem eszek illetve edzek . Ha igy folytatom működhet?

Figyelt kérdés
Szóval 1 hónapja 92kg voltam most pedig 88.7kg . Diétás ételeket nem tudok enni mert azt eszek itthon ami van nem magamnak csinálom . Az egy hónap alatt kerültem a gyors kajákat,cukrot,üdítőket stb . Konditerembenn 30-35 percet edzek majd futok 40 percet leginkább intenzíven . Ha igy folytatom akkor lassan leadhatok 10-15kg ot?

2021. aug. 11. 00:01
 1/7 anonim válasza:
94%
Idővel igen, de egyébként sem érdemes ennél a tempónál sokkal gyorsabban fogyni!
2021. aug. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Persze, eddig is működött. Az este 6 utáni nem evés hülyeség, egyél, ha éhes vagy. Az teljesen belefér, ha 1 szelet kenyeret eszel 3 helyett. Ha jól akarsz lakni egy paprikát, 10 cm uborkát karikázz hozzá.
2021. aug. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
nekem a jázminos zöld teával készült kombucha tea segített, szépen fogytam tőle, nem volt cél a fogyás, csak úgy ittam mert ízlett. Azt hiszem kb. 3 hónap után tűnt fel, h látványosan fogytam tőle, mondogatták is. Akkoriban még nem zavart az a pár plusz kg. Jó lenne most is nekiállni, mert most már küzdök a kilókkal...de semmi kedvem pancsolni vele. Most zöld tea és jázmin kivonaton gondolkodom, mert végülis nemtudom, h mely összetevő okozta. Lehet elég lenne zöld tea és jázmin kivonatot szedni
2021. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát . Akkor maradok ennél a módszernél esetleg majd növelem az edzések idejét illetve próbálok többet kardiózni . Tisztában vagyok vele ,hogy nem lehet gyorsan fogyni vagyis ,hogy nem jó mert könnyen visszajön nekem az a célom ,hogy végleg lefogyjak nem gond ha ez időbe tellik . Akinek van még bármi féle tanácsa / tapasztalata azt szivesen várom . :)
2021. aug. 11. 23:29
 5/7 anonim válasza:
100%
Úgy tudom, hogy heti 1 kilónál több súlyvesztés már nem feltétlenül egészséges tempó. Úgyhogy elvileg pont optimálisan haladsz.
2021. aug. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Jól haladsz, így tovább! :)

Súlyzós edzés és kocogás ne legyen egymás után. Az fárasztó. Reggel a legfogyasztóbb a kocogás. Ne egyél cukrot, kenyeret, tésztát, lisztet, olajos, zsírós ételeket és minden jó lesz. Evés előtt igyál egy pohár vizet, akkor kevesebbet eszel. Ezzel a módszerrel sokkal kevesebb étel kell.

Sok sikert!

2021. aug. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsod , köszi szépen !
2021. aug. 14. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!