Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak csirkemellet eszem...

Ha csak csirkemellet eszem salátával,meg valami joghurtos kevés öntettel rajta,vagy főt zöldségeket eszem meg gyümölcsöt,esetleg valami egészségtelenebb nasit néha! Akor mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Magasság, súly?
2021. aug. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17L,153 cm magas,44 kg. Le szeretnék adni még 2 kg-t
2021. aug. 16. 00:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyél úgy, ahogy eddig, és sportolj napi 0,5-1 órát. A súlyod tökéletes, sőt a normális legalja, ha nem tetszik, akkor inkább feszesedni, formálódni kellene..
2021. aug. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Wow, 2kg az aztán baromi nagy fogyás!:D
2021. aug. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Inkább a kérdésre kérnék választ..

De azért kösz az eddigi válaszokat is.xd

2021. aug. 16. 01:20
 6/8 anonim válasza:
85%

44 kg az.eleg kevés hova akarsz.meg fogyni...

Én vagyok 45 körül és olyan vékony vagyok hogy pont hogy hízni kenne nem.fogyni meg...

2021. aug. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én is hasonló paraméterekkel rendelkezem, szerintem sportolj inkább.
2021. aug. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KISTészta válasza:
100%
Szia! Az egészséges étkezés ennél sokkal összetettebb. A testnek szüksége van szénhidrátra, fehérjére és zsírokra is, illetve ezeket a megfelelő arányban és mennyiségben kell fogyasztani. A súlyod szerintem is megfelelő. Én 16L vagyok 165cm és 48 kg. Azt javaslom, hogy fogyassz mindent: csirkét, sertést( ritkábban), pulykát l, halat sok zöldséget, rizst, édesburgonyát, kenyeret (igen azt is), tojást, sajtot és sok más finomságot. Édességet és gyümölcsöt ritkábban, de néha az is mehet. És ha ez nem elég, mozogj valamit. Arra figyelj, hogy sok minden becsapós. Pl a majonéz, ami csak szósz de a kalóriái az egekben vannak, ilyen minden milerit étel és a tejszínes dolgok is. Remélem segítettem, ha van kérdésed írj nyugottan:)
2021. aug. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!