Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap elvegzek vagy...

Ha minden nap elvegzek vagy legalabb heti 5* egy 30 perces zsiregeto cardio tornat es emelett odafigyelek az etkezesre akkor sikerulni fog fogyni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha kalória deficitben vagy, persze.
2021. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem. A 30 perc az semmi. 1 ora kellene minimum. A zsir 30 perc utan kezd el egni.
2021. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Igen
2021. aug. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Ha eddig nem mozogtál rendszeresen, kezdetnek jó a 30p, de hosszútávon valószínű kevés lesz, ahogy közekedsz az egészséges testsúlyhoz. Én is kevéssel kezdtem, de ma már heti 5x 2órás edzéseket csinálok, +( diéta), és havi 1 kg megy le már csak. Igaz nem is sietek sehová. Már csak 8kg fogyás kell.
2021. aug. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2. Miért kell ez a stílus? Nem semmi az a 30p nulla mozgás után. Valahol el kell kezdeni a rendszeres mozgást, és nem annyira jó hirtelen túlerőltetni ha semmi erönléte nincs az embernek.
2021. aug. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, igen 0 mozgas utan kezdem ezt. Most lesz 1 eves a babam, eddig soha az eletben nem probaltam fogyni de mar nagyon ramfer. A kaloria szamolassal is most ismerkedek meg :)
2021. aug. 17. 02:14
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

"zsiregeto cardio tornat"

Ez a kijelentés hibás. Zsírégető és kardió egyszerre nem lehet semmilyen mozgás. Ugyanis teljesen más pulzus tartomány a kettő. Kardió = magas pulzus (160 felett általában, de ez életkor függő), zsírégető = 120-140 bpm.

Minden mennyiségű mozgás jó. De a #2-nek valójában igaza van, már évtizedek óta tudott, hogy a zsírégetés akkor indul be igazán, ha egyhuzamban legalább 40-50 percet mozog az ember. Hatásosabb egyben 1,5 órát mozogni, mint kétszer 45 percet (mondjuk fél órás szünettel). Holott a mozgás mennyiség azonos, elméletileg az elégetett kalóriaszám is, és mégis, az eredmény nem ugyan az lesz. Ha egyszerre tudsz 1-1,5 órányi időt mozgásra szakítani, akkor én azt javaslom, hogy ezt tedd meg. Ez nem lesz megterhelő, akár mennyire is vagy edzetlen. Ebbe a 130 körüli pulzusszámtartományba már lehet hogy sétával is el tudsz érni. 1-1,5 órát meg (ha az idő engedi) akkor mindenki tud sétálni.

2021. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!