Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap 2km-t futok és...

Ha minden nap 2km-t futok és persze odafigyelek a táplálkozásra tudok fogyni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 9. 06:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy ilyen kérdés után mégis mennyire reális az, hogy odafigyelsz a táplálkozásra?

Amúgy igen, fogyhatsz. Szimpla matek.

Többet égess el, mint amit beviszel.

2017. júl. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon figyelj oda, mert 2 km lókuki.
2017. júl. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az odafigyelés kevés, kalóriadeficit kell, pont.
2017. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sweetchocolate válasza:

Nem eleg a sport, sot meg az sem, hogy a kaloriakat szamolod. Alacsony glikemias eteleket fogyassz amik kevesbe emelik meg a vercukor szintet, de azt tartos ideig, igy kevesbe leszel ehes mintha magas GI-ju elelmiszereket ennel. Peldak kajakra fogyashoz: salata minimalis ontettel, parolt brokkoli, uborka nyersen, mandula, kesudio, teljes kiorlesu kenyer. Utobbi 3 nal ne sokat, foleg az olajos magvakbol ne a kaloria miatt, de keves lehet. Igyal sok vizet, asvanyvizet. Kaveba ne rakj cukrot es tejet se, etcsoki 70%tol belefer keves, csirkemell parolva fozve is jo. Amiket kerulj: sult krumpli, rizs, chips, edessegek, kolak, uditok, sutik, zsiros etelek surun, pizza, hamburger.

Odafigyelessel megvalosithato. A zsir ugytudom lassan szivodik fel, de sok kaloriat tartalmaz, ezert csak keveset.

2017. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen máshogyan is lehet, mint ahogy fentebb szerepel, mindenki mástól lakik jól s az ízlésünk sem ugyanaz. Sokakat extramód laktat a zsír s kicsit sem laktat a szénhidrát, azoknak nyilván inkább erősen szénhidrátszegény étrend való, de van, aki gyors szénhidráttal is pont ugyanúgy jóllakik, mint pl. zöldséges rántottával. Ki kell tapasztalni, milyen étrenden érezzük magunkat jól, lakunk jól kalóriadeficitben és viszünk be mindent, amit kell.
2017. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mindennap 1,5 órán át kondiztam és hirtelen 2300-ra levittem a kaloria bevitelet egyik napról a másikra.

A hírtelen változás miatt első héten 8 kilot fogytam. Utána persze le lassult nagyon.

2017. júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!