Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges nasik olcsón?

Egészséges nasik olcsón?

Figyelt kérdés

Nem vet fel a pénz viszont elkezdtem jobban odafigyelni az étkezésemre mivel szeretnék leadni 10kg és az lenne a kérdésem, hogy milyen egészséges nasik vannak amik megfizethetőek is?

Ti milyen egészséges dolgot szoktatok két étkezés között enni?

Köszönöm ha segítetek.



2021. aug. 23. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én már azzal csomót spóroltam, hogy jóval csökkentettem az egészségtelen nasikra fordított pénzt. Egy kis szelet csoki, egy pálcikás jégkrém és mondjuk egy csipsz árából már simán lehet venni egy csomó gyümölcsöt-zöldséget.

Amiket én szoktam enni: alma mogyoróvajjal, natúr joghurt gyümölccsel, főtt tojás, gyümölcs magában, zöldségek humusszal (vagy valami zöldségkrémmel). Nyilván nem mindegy milyen zöldség meg gyümölcs, ár szempontjából, de fagyasztva pl sok esetben egész jók.

2021. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Natúr joghurttól rosszul vagyok, sajnos nem nyerte el a tetszésemet.

Humuszt mindig is ki akartam próbálni. Finom? Mihez hasonló az íze?

2021. aug. 23. 20:42
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Puffasztott rizs szeletek, több ízben is lehet kapni.
2021. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Lidl-ben van a J.D. Gross márkájú csoki, abból a 81%-os étcsokit szoktam venni. Egy kocka belőle és teljesen elveszi az édesség utáni vágyamat.
2021. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg natúr joghurt helyett próbáld ki a görög joghurtot vagy a skyrt, kicsit más ízük van. Illetve ízesítsd, pár csepp édesítő ha igényeled, de én csak vanília aromát szoktam belerakni. Variálhatod gyümölccsel, de holland kakaóporral is finom.

Esetleg túrókrém, szintén gyümölccsel.

2021. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Repa, uborka
2021. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a zabkeksz a legolcsób és legjobb. Rengeteg variáció van, de a legegyszerűbb:

1 db alma vagy banán lereszelve/pürésítve. Összekevered kb 50 g zabpehellyel, kis halmokat kanalazol a sütőpapírra és megsütöd.

2021. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Karalábé, retek, bármi ami ropogós zöldség, gyümölcs.
2021. aug. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
A gyümölcsök többségének és a puffasztott dolgoknak is magas a kalória tartalma és a glikémiás indexe, tehát hamar újra éhes leszel. Zöldségek (kivéve rizs, kukorica, krumpli) és a hús, hal, tojás, ami legkevésbé hízlal, ezekből bármennyit ehetsz.
2021. aug. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Almás pite :-P heti 1x 1 szelet, semmi gond nincs belőle. Sztem felesleges ilyen vackokat enni. Én eszek palacsintát is ha megkívánom, persze nem nagy dózisban. Ennek ellenére mégis kocka hasam van. Tök felesleges ilyen humusz félékkel bohóckodni. Bár sokan megbolondultak 😀 köszönhetik a médiának, meg a photoshoppolt insta idiótáknak 😀 hát, köszönjétek meg nekik, én meg eszem azt, amit jóízűen elfogyasztok 😀
2021. aug. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!