Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Inzulinrezisztencia esetén...

Inzulinrezisztencia esetén rendben van, hogy rosszul vagyok néhány ételtől?

Figyelt kérdés

Első étkezés után lépnek fel általában. Teljes kiőrlésű kenyeret eszem. Ma reggel a zabkásától (tejszín, víz, erithrit, fahéj) érzem magam nem túl jól. Kb. mintha részeg lennék.

A múltkor a paradicsomtól voltak ugyan azok a tünetek.


2021. aug. 26. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ennek nincs köze az inzulinrezisztenciához. Meg írtad, hogy első étkezés után lépnek fel általában. Szerintem szimplán reggel éhgyomorra szimplán nem esik jól neked az az adott kaja, amit eszel.
2021. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak, akik nem bírják a zabkását, főleg nem reggel. Ha a tk kenyértől nem vagy rosszul, inkább azt edd!
2021. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én soha életemben nem reggeliztem, csak kávét iszok. Ha bármit ennem kellene, biztos nem esne jól.
2021. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 pedig IR-eseknél fontos, hogy az ébredést követő egy órán belül egyenek vmi lassú felszívódásút. Orvos mondta. Mérted már reggel a vércukrodat? Akkor is megy fel, ha nem eszel semmit.
2021. aug. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem, akkor nem szóltam. :-)
2021. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!