Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyenkor?

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Amikor egyedül vagyok otthon, egyfolytában csak ennék. Leülök a tv elé és valamit ennem kell. Tornászni nincs kedvem. Segítsetek mit tegyek?
2010. aug. 30. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel ez akaraterő kérdése, így sok mindent nem lehet mondani. Annyit tudok tanácsolni, hogy tévézés helyett menj el sétálni. A tornázás nekem nem jött be, így minden délután sétálok egy 40-50 percet. Addig se eszel, ráadásul még mozogsz is, egy kis zsírégetés :).
2010. aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok a szabadidőd kösd le magad valamivel. A tornázást éld túl az első két hetet utána úgy megszokod, hogy rosszul fogod érezni magad amikor kihagyod.
2010. aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasizmozz a tv előtt:) Nekem ez mindig beválik,lefekszem a földre nézem a kedvenc műsorom,és észre sem veszem megcsináltam vagy 500-at:) De komolyan,nekem ez beválik,ha pedig éhesnek érzed magad utána egyél meg egy gyümölcsöt,és igyál:)
2010. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!