Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki kalóriát számol, az sosem...

Aki kalóriát számol, az sosem eszik étteremben, minden ételt maga készít el? Vagy hogyan oldjátok meg a számolást ilyenkor?

Figyelt kérdés
Én igazából ezért nem számolom, csak kb-ra eszem, mert az ebédem az mindenáldott nap étteremben zajlik, és így így is - úgy is pontatlan lenne a számításom. Főzni nincs se időm, se tehetségem, se kedvem, tehát az nem opció.
2011. okt. 5. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kb azt is tudod mennyi
2011. okt. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Jó sok pénzed lehet hogy minden nap étteremben ehetsz.

Én csak nagyon ritkán eszek étteremben főleg amikor ünnepelünk valamit a családdal. Egyébként otthon magamra főzök előre is néhány nappal hogy ne kelljen minden nap.

2011. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A menü étteremben olcsóbb mintha főznék otthon.
2011. okt. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Megnézném és egy 4 tagú családnak a menüt az étteremben......
2011. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok 4 tagú család, és nekem nem csak egyszerűbb, hanem olcsóbb is az 1000 ft (ezresből már a light kólám is benne van, ha épp nagyon kívánom) alatti menü egy étteremben, mint egy személyre főzőcskézni, vagy többre főzni, nem megenni és kidobni végül. De a kérdés nem erre vonatkozott, ahhoz se lenne senkinek semmi köze, ha én kizárólag a Gerbaudba lennék hajlandó kajálni - ne vájkáljunk már egymás pénztárcájában.
2011. okt. 5. 12:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát igen,így nem lehet kiszámolni sajnos. Én próbálok úgy enni hogy heti max csak 2nap legyen olyan hogy lövésem sincs hogy hány kcal lehetett...
2011. okt. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

A testépítők és a betegek egy kalóriatáblázat szerint számolhatják ezt ki!Igazság szerint az éttermekben fel kéne a szabályoknak megfelelően tüntetni az ételek ilyen jellegű adatait,de ez nem lesz soha pontos adat.

Élelmiszeriparban jártas emberkén mondom, hogy ha magadnak készítesz el otthon kaját, az nem hogy egészségesebb lesz, meg drágább, de legalább tudod nagyjából mit eszel!

Az éttermek menürendszere a hulladékokra épül.

Ha te otthon nem tudod olcsóbban kihozni az ételt, miért gondolod, hogy az étterem anyagi haszonnal a háta mögött olcsóbban tudja adni ugyanazt a kaját?

Nincs akkor a rés a nagybani és a kis vásárlások közt!!!

2011. okt. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem azt kérdezte, hogy melyik az olcsóbb, vagy melyik az egészségesebb!

/miért is gondoltam, hogy csak a gyerekvállalás témakörben ilyenek az emberek.../



Kedves kérdező, szerintem is csak körülbelülre tudsz tippelni, ha már gyakorlott kalória-számláló vagy egyébként. Én ezért nem így fogyózok.

2011. okt. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hanem hogy? Olyan jó lenne nagyjából tudni, hogy mi a sok és mi a kevés.
2011. okt. 5. 14:27
 10/13 anonim ***** válasza:
Én külföldön élek, nem tudom, megvan-e még, de Budapesten a Terebess Ízteremben a Westendben meg volt adva az ételek tápértéke és szénhidráttartalma, ezért diétázó ismerőseimet szívesen vittem oda.
2011. okt. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!