Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kis nyafogás. Hiába gonolok...

Kis nyafogás. Hiába gonolok arra, hogy mások éheznek és még durvább dolgok történnek, mégis folyton a hűtő körül ólálkodom, miért ilyen gyenge az emberi jellem?

Figyelt kérdés
2021. máj. 7. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lehet valaszolni.

Viszont ha tudod, hogy nem tudod tartani magad, miert tartassz otthon olyan dolgokat, amik nem valoak a dietadba?

Nekem sincs onerom, ha van otthon chips, csoki, addig zabalom amig a vegere nem erek, de pont ezen okbol sohasem tartok otthon ilyen eteleket.

2021. máj. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1

Nem ezekre fáj a fogam, hanem szinte bármire ami ehető :)

2021. máj. 7. 17:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van valami olyasmi, amit nem utalsz, de nem is kifejezetten a legnagyobb kedvenced?

Nekem idetartozik pl. A sargarepa vagy az alma.

Amikor ehetnekem van, akkor raparancsolok magamra, hogy oke, ehetek, de vagy repat vagy almat es ennyi.

Na ilyenkor altalaban rajovok, hogy nem is vagyok ehes.

2021. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Késő: most kel a foszlóskalácsom, eddig bírtam, köszi azért :)
2021. máj. 7. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor egyél valami egészségeset. Zöldséget, gyümölcsöt.
2021. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

“ Késő: most kel a foszlóskalácsom, eddig bírtam, köszi azért :)”


Oreg hiba..😀 igy sohasem fog menni, tenyleg probald meg helyettesiteni uoldsegekkel pl.

Azert elvezd ki a kalacsot 😀

2021. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi, lassan meg is sül, amúgy holnap reggelire szánom tejeskávéval :)

Majd körbekínálom itt :D

Vettem be egy komplex vitamint, lehet attól vagyok most ilyen falánk...

2021. máj. 7. 20:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Minek éhezel? Vagy az embernek bűntudata van akkor, ha nem érzi az éhséget, amikor életmódot akar váltani? Pont ez lenne a lényeg :D Le kell ülni, átgondolni az étrendet és úgy enni, hogy ne éhezzünk.

A hűtő körül ólálkodás pedig egy rossz berögzülés. Az ilyeneket meg kell törni, tudatosan. Ezek mind az "előző életedből" maradtak hátra.

Az meg nem a komplex vitamin, sokkal inkább az unalom. Az ember nem áll neki kalácsot sütni, ha 1.: elfoglalt valami mással 2.: tényleg csak egy kis extra kalória kell a nap befejezéséhez. Unatkozol és ezt kajálással akarod elütni... még egy rossz berögzülés.

2021. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!