Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogytam 12kilót és szinte...

Lefogytam 12kilót és szinte ugyanolyan kövér malac vagyok. Elegem van, mit tudok tenni? (17F)

Figyelt kérdés

175centi és 72kiló. 1 éve kezdtem el hízni, előtte nem voltam kövér, akkor 70kg voltam és ugyanekkora.

Elölről még elmegyek, de oldalról tragédia, mint egy domborzati térkép... Elegem van, esküszöm ott tartok mindjárt hogy kivagdosom magamból.



2021. aug. 29. 14:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Hát értem. Tehát izomból adtam le. Az esetleg nem játszhat, hogy megpróbálok még fogyni olyan 65kilóig és közben edzeni, ezzel a módszerrel? Azért hogy biztosra menjek....

Amúgy köszönöm. (Már nem hányatom magam, az inkább az elején volt)

2021. aug. 29. 19:13
 12/19 anonim ***** válasza:
92%
Semmiképp se hánytasd magad. Ne fogyj többet. Kezdj el edzeni. Ha lesz rajtad izom, jobban fogsz kinézni.
2021. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%
Egy jó étrend kell, nem koplalás. Ha maradsz a mostani koplalós mennyiségnél, egyrészt nem lesz erőd edzeni, a szervezetednek nem lesz miből izmot építeni. Menj el egy szakemberhez, aki segít összerakni egy jó étrendet edzéstervvel. Ha azt tartod, lesz eredmény.
2021. aug. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
32%

Na, legalább ilyet is hallani, hogy valaki tud fogyni.

Én leadtam 6kilót. S azóta bármit teszek stagnál a súlyom. Egy kicsit durva, hogy vagy 4óra mozgás, 1alma, és zöldség-csirke evés után, mindig ugyanott, és ugyanott, és ugyanott...

Szerintem van egy alap öröklött test, ami ha befeszülsz sem lesz szerek nélkül perfekt.

2021. szept. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj el személyi edzőhöz, mondd el a gondod, és kérj egy edzési tervet.
2021. szept. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne hánytatással és éhezéssel fogyj ,mert nem éri meg. Én is úgy csináltam és evészavarom lett. Helyette kezd el súlyt emelni és több proteint enni. Próbáld meg nem számolni a kalóriákat ,hanem enni amikor éhes vagy. Ha látod hogy elkezdtél hízni és nem izom, akkor egyél több zöldséget.

Mindenkinek van egy súly ,ami a legoptimálisabb a testednek. Én lefogytam 42 kg-ra ,de mindent visszahíztam ,mert falásrohamaim lettek. Most 64 kg vagyok és azt eszem, amit kívánok, akkor amikor éhes vagyok, mellette edzek, de nem hajtom túl magam és a súlyom nem mozdul,de már kezdem elfogadni magam.

2021. szept. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

64kiló mellé milyen magas vagy 16?

167 magasság mellé hány kiló az ideális?

2021. szept. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
175 cm vagyok. 167-hez jó lehet a 65 is meg az 55 is,mindenkin máshogy oszlik el a súly. Függ az alkatodtól, csontozattól, mennyi izom van rajtad.
2021. szept. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Már 70kg vagyok. Sokan mondják nekem hogy rosszul látom magam. Én nem tudom. Ugyanúgy dagadtnak látom magam.

Elkezdtem normálisan enni szeptembertől, és érzem magamon hogy hizom, holott kg szempontjából fogytam. Elkezdtem edzeni is, de nem tudom.

Mindegy, koszonom mindenki jó tanácsát! (Főleg aki privátban írt, ő nagyon sokat segített)

2021. szept. 12. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!