Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Januárig szeretnék lefogyni...

Januárig szeretnék lefogyni minimum 30kg-ot. Konditerem nincs a közelben, és olyan helyen lakom, hogy futni sem tudok eljárni. (lehetetlen) Milyen gyakorlatokat csináljak? Amit a szobámban tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Esetleg netről honnan tudok olyan tornaszert rendelni ami párezer forint? Nektek mi vált be a NAGY FOGYÁSOKNÁL? Most 115 kg vagyok... és 16 éves. Természetesen az étrendemen is próbálok változtatni, és szűztea kapszulát is szedek. Köszönöm annak aki segít!
2010. aug. 30. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
115 kilóval nem is kell futnod.
2010. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A 30kilóról nyugodtan tegyél le januárig, 16 max. 20 kiló az egészséges vagyis a te súlyodnál heti 1-1,2kg. Ha megfelelően étkezel és mondjuk heti 3*50 percet intenzíven szobabiciklizel, akkor ezt a súlyt hozni is tudod.
2010. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
115kg-al ne fuss. Bicikli és két tíz kilós tárcsás súlyzó csodákra képes ekkora súly mellett. Még drasztikus diétára sincs szükség de azért nem árt figyelni. Ráérsz futni 90kg-tól. Elmész a hervisben ott kapsz súlyzót 4eFt/darab. Végül is már egy darab is haladás.
2010. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Biciklizz, az nem terheli az ízületeid, és ha van lehetőséged, menj úszni. Persze tudom, nehéz, el kell vonatkoztatni a többi embertől.

Ezen kívül sétálj! Ne sokat, hogy ne tedd tönkre a lábad, de mindenképp sokat számít.

2010. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem szólónak,30 kg-t januárig csak egészségtelen módon adhatnád le,az meg nem jó.18-20 kg-ot le tudsz addig fogyni,de 15 kg-t tuti biztos,hogy meg lesz.

Milyen magas vagy?Mert az is számít.

Ne egyél lisztet,fehér cukrot,fehér rizst,sütiket,édességeket,zsíros,fűszeres kajákat,csokit,cukros lötyiket.Helyette egyél teljes kiörlésű/rozs/graham kenyeret,tk. lisztből készítsd az ételeid,fehér cukor helyett édesítő vagy méz,esetleg barna cukor,de az elég drága,fehér rizs helyett barna rizs alkalmanként.Naponta 5x egyél kisebb adagokat,természetesen ebből a reggeli legyen a legbőségesebb,aztán az ebéd,vacsira már keveset egyél.Először csak csökkentsd az adagjaidat,mert gondolom eddig sokat ettél,szóval edd a felét annak amit eddig ettél,aztán még kevesebbet.

Reggelire inkább szénhidrátok,fehérje,egy kis vitamin zöldség és gyümölcs formájában,tk.kenyér,szalámi,egy pici vaj,tej,zabpehely,rántotta zöldségekkel,tea mézzel,gyümölcslé.

Tízóraira gyümölcsöt egyél,vagy egy natúr joghurtot.

Ebédre egyél egy könnyű kis salátát,vmilyen hússal,pl.pulyka,csirke,hal,inkább grillezve,vagy főzelékek,leves sok zöldséggel.Desszertnek gyümölcs,vagy vmilyen könnyű,diétás süti,vagy fagyi.

Uzsonnára egyél pl.korpovit kekszet,zabfalatok,gyümölcs,joghurt,1 pohár tej,gyümölcsaláta,vagy rágcsálj zöldségeket,egyél 1-2 kocka étcsokit.

Vacsira ugyanaz mint ebédre,csak kisebb adagban.

Igyál rengeteg vizet,2-3 liter,és gyógynövény teákat.

Mozgásnak én a Norbi duci tréninget javaslom,sok fajta dvd közül választhatsz,és nem olyan unalmas mintha teljesen egymagadba tornáznál:)

[link]

[link]

Sétálj sokat,naponta 2-3 órát.Aztán ha már lefogytál 20 kg-t,szóba jöhet a futás,biciklizés,úszás.ja és járj szaunázni:)

2010. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van, kis kiegészítéssel:


*Desszertnek gyümölcs,vagy vmilyen könnyű,diétás süti,vagy fagyi.

Uzsonnára egyél pl.korpovit kekszet,zabfalatok,gyümölcs,joghurt,1 pohár tej,gyümölcsaláta,vagy rágcsálj zöldségeket,egyél 1-2 kocka étcsokit.


Ez 115 kilósan tilos és felesleges. CSAK GYÜMÖLCS. A diétás süti is hízlal. A fagyi is, a gyüm.joghurt is. A csoki szükségtelen, a kekszekben annyi kalória van, mint egy szendvicsben, csak haszontalanabb, és fölösleges is növelni a kalóriákat nasizással. A cukrok és a fehér liszes cuccok megdobják a vércukorszintedet, ami utána hirtelen lezuhan, és megéhezel, és eszel, és hízol.

Vacsira ugyanaz mint ebédre,csak kisebb adagban.

Natúr joghurt valódi vagy fagyasztott gyümöccsel, fahéjjal turmixolva, ha nagyon muszáj, kis kanál mézzel mehet.


De tudnod kell, hogy 16 évesen 115 kilónak lenni nem lehet ok nélkül. Nem hiszem, hogy ennyire sokat ettél volna. Az első az legyen, hogy kérsz egy kivizsgálást a háziorvosnál, mert ha valami betegséged van (pajzsmirigy vagy hormonális), ha semmit nem eszel, akkor sem fogsz lefogyni, csak fölöslegesen kínozod magad. Előbb ki kell deríteni és kezelni azt, amitől meghíztál.


A másik amit tudnod kell, gondolom, lány vagy, hogy tinikorban egy rossz és drasztikus fogyókúra végleges meddőséget is okozhat. Mindenképpen orvosi segítséget kell kérned, nem lenne haszontalan egy dietetikus sem.

2010. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha áttérnél a paleolit étrendre (google a barátod) akkor még ez sem elképzelhetetlen. Ugyanis a szervezet magától áll be az ideális testsúlyra. Higgy nekem. Nekem is voltak jó tapasztalataim.
2010. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Emígy érdekel valakit Szendi Gábor - Paleolit táplálkozás? Én még nem olvastam ezért nincs is véleményem róla, de ha van rá igény felrakom valahová.
2010. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
írtam privit :) am mire jó aza szüzkapszula?:D
2010. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!