Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan tudom azt, hogy kalória...

Honnan tudom azt, hogy kalóriadeficitben vagyok?

Figyelt kérdés
Töltsek le hozzá kalóriaszámlálós appot a telefonomra?

2021. szept. 13. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
az is jó, de ha fogysz egyértelműen abban vagy
2021. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mondjuk ez evidens

bocsánat az értetlenkedésem miatt, eh

2021. szept. 13. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
El kell menni egy dietetikushoz, aki egy kivizsgálás után megállapítja, hogy a testalkatod és a fizikai aktivitáaodhoz mérve mekkora kalóriaigényed van, és mennyi kell ahhoz, hogy, egészségesen fogyj. Egy internetes app nem lát téged, nem tudja milyen vagy, te is tévesen adhatsz meg adatokat, ezért jobb, ha egy erre specializálódott szakember mondja meg, menni az annyi.
2021. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Netes kalkulátorok kitudják neked számolni, hogy mennyit kell enned, hogy kalóriadeficitben legyél. És igen, érdemes egy kalóriaszámláló appot letölteni, pl. a kalóriabázist, és akkor betartani a napi max. kalóriamennyiséget.Az viszont igaz, hogy amit az ilyen kalkulátorok kiírnak, az csak egy kb. Nyilván ez nagyon sok dologtól függ, hogy neked mennyit kell enned ahhoz, hogy kalóriadeficitben legyél. De az, hogy ezt kiderítsd, azt is csinálhatod, hogy pár napig normálisan eszel, annyit amennyit eddig, ami elég súlytartáshoz, viszont számolsz kalóriát. És akkor meglátod, hogy neked a súlytartáshoz mennyi kalória kell, és akkor abból levonsz pl. 500-at, aztán már is kalóriadeficitben vagy valószínűleg.
2021. szept. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kalóriaszámláló okosóra + kalóriaszámlálós alkalmazás étkezésekhez kombó vált be
2021. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

megtudhatom milyen okosóra és melyik alkalmazás?

jelenleg iphone 7 telefonom van bár gondolom ez nem fontos ha kompatibilis az óra vele

2021. szept. 13. 20:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kalória számoló alkalmazásból a Myfitnesspal vált be, de sokan használják a kalóriabázist és a yaziot.

Okosórából vannak apple márkájúak, de ha kompatibilis a telefonnal, választhatsz másikat is. A Huawei viselhető eszközei nagyon jók. Ha olcsóbbat szeretnél, akkor xiaomi. Csak ne Samsung legyen, mert azok csak Samsung telefonnal kompatibilisek.

2021. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!