Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most szeptemberben kezdek...

Most szeptemberben kezdek fogyni, nem baj? (lent)

Figyelt kérdés
Most lettem középiskolás, és érdekelne hogy ez milyen hatással van az osztálytársaimra, fiukra. Szóval tudom hogy jobb lenne ha eleve vékonyan mennék oda, de az se hátrány ha folyamatosan szépülök, fogyok, nem? Kiváncsi vagyok, hogy mit gondoltok erről. Köszi előre is! :)
2010. szept. 1. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy nem azt kell eldönteni, hogy szeptembertől fogyózom, hanem, hogy ettől a pillanattól kezdve nem eszem olyat, amire nincs szüksége vagy nem olyan mennyiségben van szüksége a szervezetemnek, mint amennyit eddig fogyasztottam. Az meg ne érdekeljen, hogy a többiek mit gondolnak. Legalábbis most már nem tudsz választani, hogy alap lefogyva menj, vagy majd akkor fogysz, ha már jársz, hisz már elkezdődött a suli. Tehát nincs min agyalni. De ha nagyon érdekelnek a vélemények, akkor legalább látják rajtad, hogy bár elhízva jöttél, foglalkozol magaddal, ez dobhat egy plusz pontot a személyedre (márha el vagy egyáltalán hízva, nem 1-2 kg feleslegről van szó). Viszont, ha azt látják, hogy hangosan, midenért rinyálsz, hogy fúj meg nem eszem meg ezért meg azért, tehát osztod az észt az ételekről, akkor valószínűleg unszimptakus leszel. Ha ésszel csinálod, akkor meg nem lesz semmi gáz :)
2010. szept. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezeket észben tartom. :)
2010. szept. 1. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:

én két éve kb.decemberben kezdtem fogyózni és márciusig kb.20 kilót fogytam.

szertettek így is úgy is,és gyakorlatilag nem is nagyon firtatták,hogy most ennyi kiló vagyok meg annyi.

nem is az a lényeg,hanem a személyiség.

ha egy vékony lány beképzelt nem kedves stb.őt is ugynaúgy nem kedvelik.

a fiúknak sem azonos az ízlésük.nem mindenki a vékony lányokat szereti.

2010. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az a lényeg,hogy jól érezd magad a bőrödben
2010. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magad miatt csináld, ne az oszt.társaid meg a fiúk miatt. Ha nem magadért csinálod, eleve kudarcra vagy ítélve.
2010. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elgondolkodtató válaszaitokat. :)
2010. szept. 1. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!