Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tanácsok, tippek fogyáshoz?

Tanácsok, tippek fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedtem és fel jött kb 30 kg amit még csak most vettem észre ahogy kisebbek lettek a ruháim és én nem akarom ezt. Nem jó dagadtnak lenni és nem is akarok most már nagyon zavar. 162 cm vagyok és 90 kg... Undorodom magamtól,hogy hagytam, hogy így fel jöjjenek a kilók... Nem értek a kalória számláláshoz. Meg minden féle makró dolgokhoz. Zöldséget fogyasztok napi szinten, répát, paradicsomot, paprikát stb.. A húst és a halat nem szeretem és nem is eszem, helyette sajtot szoktam enni vagy valami magasabb fehérje tartalmú ételt. A fogamzásgátlót abba hagytam szedni pár napja, mert nekem ez egyszerűen már sok ami rajtam van... Vettem egy szoba biciklit kezdetnek és legalább napi 2-3 órát szeretnék tekerni rajta. Előre is köszönöm a tanácsokat, tippeket.

2021. okt. 6. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fogyni úgy fogsz, hogy több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel.

Minden édességet és cukros üdítőt iktass ki az életedből. Este 6 után lehetőleg ne egyél, mivel estére lecsökken az anyagcseréd, így amit este eszel, az rajtad is marad. Sétálj minden nap minimum 1 órát.

50-55 kg lenne számodra az ideális. Fejben döntsd el, hogy le akarsz fogyni és tegyél meg mindent is érte. Később, mikor már ment le súlyfelesleg akkor hozzá foghatsz ugrálókötelezni és kocogni is.

A zsírégetés minimum 30 perc intenzív edzés után kezdődik meg.

Hullahoppkarikázz, menj úszni. A péksütiket is felejtsd el.

Az interneten találsz egy csomó tornavideót és gyakorlatokat is.


Sok erőt és kitartást kívánok neked, hogy elérd a kitűzött célodat. :)

2021. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. 😊
2021. okt. 6. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem fogsz naponta 2-3 órát tekerni ezt te is tudod. Jó ha először bírsz 20 percet, majd fokozatosan növeld. Töltsd le a kalóriabázis. hu-t, nagy segítség. Az első jókat írt.


Amúgy ez a most vettem észre a 30 kgt nem lehet igaz, ez három ruhaméret kb.

2021. okt. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy két ruha méret még nem zavart, mert gondoltam a fogamzásgátló a gond, de mikor nem jött rám a kedvenc ruhám akkor jöttem rá, hogy baj van. Biciklizni szeretek azért gondoltam erre, plusz ülő munkát végzek utána pedig tudok közben nézni is valamit biciklin. Köszönöm a választ. 🙂
2021. okt. 7. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!