Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggeli és ebéd ötletek melóba?

Reggeli és ebéd ötletek melóba?

Figyelt kérdés

Olyan kéne amit reggelire nagyon egyszerűen elkészíthető és akár ebédre is. Eddig reggelire 1db kiflit vittem megkenve vajjal +4-5db paprikás szalámi +paradicsom

Ebédem ugyan ez csak 2db

Vacsi 4korul meg általában valami csirke /fasírt stb...

188cm/103kg 4napja eszem így napi 10ezer lépés megvan de olyan mintha így is hiztam volna fél kgot..

Ja + 2liter víz/ásványvíz



2021. okt. 7. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Pizza! :-P
2021. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Reggelire pl.zabkása, előző este elkészíted, kedved szerint való finomságokkal ízesíted (én most pl.fügés-ricottásat csináltam, tegnap banános-mogyoróvajas volt, holnapra valószínűleg körtés-fahéjasat készítek, és meg rengeteg félét szoktam, variáld kedvedre, vagy ha nem szereted az édes reggelit, sóval is el lehet készíteni, sonkával és buggyantott tojással pl.) Ez nagyon sokáig eltelít, engem legalábbis mindig órákra. Ebédre szerintem teljesen jó a szendvics, ha vacsorára úgyis eszel meleget. De a szendvicset is el lehet készíteni egészségesen és laktatóan. A fehér kifli szerintem se nem egészséges, se nem laktató. De teljes kiőrlésű kenyérből vagy zsemléből már nagyon jó kis szendvicseket lehet összedobni, rakhatsz bele sonkát, tojást, sajtot, zöldségeket, vagy ami kedvedre való.
2021. okt. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Reggelire én zabkását javaslok, rosttartalmának köszönhetően remekül beindítja a nap elején az anyagcserét, és pár órára el is telít. A másik, amit javasolni tudok, a főtt tojás. Persze érdemes otthon leszedni a héját, hogy a melóban már csak meg kelljen enni. Ebédre tökéletes lehet a csirkemell vagy hal párolt zöldségekkel, esetleg rizzsel, azt nem egy nagy kunszt elkészíteni, így a fehérje és szénhidrát bevitel is megvan. Étkezések között fogyaszthatsz valamilyen gyümölcsöt is, mert a gyümölcscukor jó energialöketet ad az agynak és egészségesebb is, mint a sima fehér cukor.
2021. okt. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!