Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyedül élek és szeretnék...

Egyedül élek és szeretnék elkezdeni diétázni. Mik azok az ételek amik mindenképpen legyenek itthon?

Figyelt kérdés

Nem akarom, hogy rám romoljanak a dolgok. Most kezdem még ezt az egyedül élek dolgot. Nem tudom azt sem hány naponta kéne bevásárolnom. Szeretnék írni majd heti menüt is bár a főzés terén is tanulnom kell, rajta vagyok.

Egy nap nekem bőven elég ha háromszor eszek.

Ezek alapján ha a helyemben lennél és egyedül élnél és rá szeretnél lépni az egészséges étkezés útjára mert fogyni szeretnél hogy vásárolnál be?



2021. nov. 6. 19:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ne úgy gondolj rá, hogy fogyókúra meg diéta, hanem hogy egészségesebben és tisztábban étkezel elkerülve sok eü problémát, elhízást stb.. Próbáld meg kezdésnek hogy azt eszed amiket eddig is, de egészségesebb alapanyagokra cseréled bennük a rosszakat. Fehérje beviteled növelhető hüvelyesekkel, light túróval...

Legyen otthon édesítőszer, teljes őrlésű lisztek,zabpehely, bulgur /köles, zabpehelyliszt, friss zöldség és gyümölcs,ezek fagyasztóba is mehetnek.Cukormentes csokik, kekszek..sós rágcsákat inkább süsd meg magad :)Pékárut se nagy ördöngősség sütni. Felvágottak közül inkább sonka, annak kisebb a kcal tartalma mint a szalámiknak. Tej helyett ha szereted akkor cukormentes mandula vagy rizs/kókuszital...

Egymagadra szerintem elég heti egyszer bevásárolni.


Remélem sikerült valamennyit segítenem :)

2021. nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!