Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lassú az anyagcserém! Mit...

Lassú az anyagcserém! Mit tegyek? Melyik módszer a legjobb?

Figyelt kérdés
A lényeg nem csak az miatt kéne segítség, mert, hogy fogyni akarok (részben ezért is), de télleg nagyon lassú... sőt, ha többet eszem :S. Arra rájöttem, hogy kevesebb kaja sűrűbben + mozgás!!! De ilyen, hogy almaecet, kefír, májvatea??? Vagy mégis mi??? Légyszi fontos... köszönöm :)
2008. dec. 12. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
savanyúkáposzta-aszaltszilvalé
2008. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na nekem ez se nagyon hatásos... Nyáron meggy volt tejjel és abszolút nem volt semmi... áááá milyen szervezetem van nekem :'(
2008. dec. 12. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:
ZÖLD TEA:)
2008. dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Már javasoltam másik kérdezőnek is, neked is ezt ajánlom, mert nekem nagyon bevált! Az én anyagcserém is förtelmesen lassú volt, előfordult, hogy napokig nem kellet a wc felé néznem nagydolog céljából, aztán elmentem egy fitoterapeutához, aki egy olyan szakember, aki ért a gyógynövényekhez. Elmondod neki a problémádat (nem kell szégyenkezned miatta, sokan küzdenek ilyesmivel) és ő összeállít neked egy személyre szabott teakeveréket. Ezt naponta 3 alkalommal kell meginnod étkezés előtt és olyan 1-2 hónap alat teljesen átrendezi az emésztésedet. Azóta 98%ban rendven van a pocikám és már nem hízok a levegővételtől is :), mint korábban, csak ha tényleg sokat eszem. De étrenddel is sokat lehet javítani a helyzeten, de azt be kell tartani természetesen nagyon alaposan! Tudok neked ebben segíteni, ha gondolod.

2008. dec. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, ne haragudj, de a meggy tejjel egy hashajtó, semmi köze a savanyúkáposztalé és aszaltszilvalé élettani és biologiai hatásához.
2008. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igyál szűzteát, nekem az vált be. Salaktalanít.
2008. dec. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én annakidején a DM-ben vettem ginzengteát, és bevált. Az ize is finom, és 2-3 nap múlva már javult a helyzet. Naponta csak 1-et szabad meginni!
2008. dec. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az almaecetet ajánlanám; 1 evőkanál 2dl ivóvízbe nagyon hatásos!
2008. dec. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam is ez a probléma van olyan hogy egy hét alatt csak egyszer kell elmennem wc-re :S én gutalax cseppet szoktam használni attól eltudok menni wc-re de van hogy nagyon fáj tőle a hasam szóval nem épp a legjobb módszer! meg gyógyszertárban is lehet kérni erre minden féle teát!
2008. dec. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!